GebzeYksekTeknolojiEnstits'nde kayp prenses

Bu konuyu okuyanlar

keyloger

Rektör
Reaksiyon puanı
235
[quote author=iyte.net ]GYTEK.NET de dolaşırken rastladığım bu ilginç başlığı paylaşmadan edemedim.Saatlerce güldüm hala doyamıyorum,sadece konuya değil, altındaki yorumlar o kadar süper ki güldükçe rahatla güldükçe rahatla..Daha fazla gülmek için işin kaynağına ulaşın lütfen::
http://www.gytek.net/modules.php?nam...71162#img_1464

ALINTIDIR::
""
arkadaslar biliyorum burası yeri olmayabilir.. forumuda pisletmek istemem ama günlerdir perişan oldumm..Şöyle bi olayın özüne iniyorum arkadaslar...İstanbul tuzlada denizcilik öğrencisiyim.. TÜDEV de okuyorum.. Gecenlerde misafirliğe arkadaslarim geldi ve onları gezdrmeye avrupa yakasına gectik.. Tekrr eve dogru yola koyulmak için ilk olarak karaköyden feribota bindik ve o muhteşem fevkalade güzellikle karsilaştim...Inanın bana hiçbi güzellik beni bu kadar etkilememişti.. sonra haydarpasadan trene bindik aynı vagona ona baka baka tuzlaya kadar geldim...gidip konusucak cesareti bulamadim bi an kendimde.. ben trenden indikten sonra o devam etti.. fatih ve gebze durakları vardi ondan sonra.. 2 sinden birinde inmesi gerekiyordu. sanırım gebzedeki univde öğrenci idi... tabi bende neden onun inecegi yere kadar gitmedim diye pişman olup ertesi gun 12den 7 ye kadar gebze tren istasyonunda bekledim.. gelen giden yok.. sonra aklima facebook geldi aradim taradim pek bişi bulamadim da.. grup kurup illaki tanıyan birilerinin cıkacagini umut ettim..buda olmadi gyte nin forumlarına yazmak daha mantıklı dedim sonra kendi kendime.. inanın bana tanıyan sahsım tarafımdan MÜKAFATLANDIRILACAKTİR(her ne istese yapıcam, hatta sadece o prensesi 1 defa görebilmek için her ne istenirse yapıcam).. elimde olan sadece trende gizlice cektiğim bi foto :s LÜTFEN TANIYAN VARSA [email protected] adresinden bana  ulaşsinn..simdiden bakan ve okuyan herkese tsk ediyorum.. ""
apocukzk6.jpg

iyte'de de yaşanabilir mi bölye bi olay
msn_laugh.png
dolmuşta bi kız gördüm bulmaya çalışsam, kesin gülbahçe de oturuyodur
msn_laugh.png
şıppadanak bulurum[/quote]

kaynak : iyte.net

yaaa hayat işte çocuk bi kere gördüğü kızı arayıp duruyor elindeki de sadece bu resim dedikodular arasında kızın nişanlı olduğu söylemleri var :D bilen duyan gören varsa arkdaşa yardım elini uzatıversin :D :D

Kriptograf

Profesör
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşa çok fazla el uzanacağı kesin,ayrıca itiraf.com un böyle bir servisi var oraya yazsın birde :)