GAZZE'YE SALDIRI Kaliteli ve Orginal 71 Fotoğraf

Bu konuyu okuyanlar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Başlık olmamış...
Kaliteli Katliam görüntüleri de nedemek?
Burda vurguyu fotoğrfların kalitesine değil gazzeye yapmalıydın...

Hatta şimdi resimlere de baktım.Bu resimler tamamen israili destekler nitelikte kahramanlık resimleri gibi yanısıtılmak istenmiş.

Bence konuyu Derhal kilitleyiniz.Herşeyin açıkça olması gerekmez.Ayrıntılar belirleyici olur.Ve bu başlığın ardındaki fotoğraflardaki arıntılar İsraili kahraman gösteriyor.

Lütfen siliniz bu konuyu.....

Verdiğin likteki israil yanlısı resimlerin altındaki yorumlardan yalnızca bir tanesi
''GO ISRAEL GO!!!!''

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Yahu ben köpürmek üzereyim.Bu konuyu açan arkadaş ya israil yanlısı bir provakatör.Ya da gördüklerini yorumlayamayacak kadar kör.!!!!son şıkkın olması temennimdir.

Çıldırmak üzereyim..La ilahe illallah yaVVV!!!!

konunun kilit yemesini ve kilit yedikten sonra da ''ne oldii rengin soldiii!!...'' demeyi çook isterim.

Evet ben de arkadaşın iyi niyetli olduğunu düşünüyorum.Aksini düşünmek ble istemiyorum.
Ama unutma ki resimler de birer cümle gibi sözccük gibi anlam içerirler.
Kingandfox'a itahefen:
SEn resimlerde yanlılık göremedim diyorsun ama bence alenen israil ve bu katliam destanlaştırılmış.
Bu resimlerin çekildiği objektiflerin ardındaki parmaklar emin olun ki israil yanlısıdır.Resimlerde israil askeri kahramanlaştırılmış.Sırtında israil yazan kadın asker ve dolunay arka planlı israil helikopteri tesadüfen ve sıcağı sıcağına çekilmemiş.Resmen gövde gösterisi...

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
i think that israel do agood job with the hamas/ israel has all right to bomb all gaza. they need to know that israel not play, and we win like always.

Bak arkadaşım, link verdiğin sitedeki en masum okuyucu yorumlarından biri bu.İngilizce bilmiyorsan bilen birine söyle çevirsin senin için de anla nasıl bir iş yaptığını!

efexefe

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
i think that israel do agood job with the hamas/ israel has all right to bomb all gaza. they need to know that israel not play, and we win like always.

çevirisi buu

Ben, İsrail'in, hamas İsrail'le agood işinin, bütün gazayı bombalamak için iyi zorunda olduğunu yaptığını düşünürüm. Onlar, İsrail'in, oynamadığı, ve bizim, her zaman gibi kazandığımızı bilmeye ihtiyaç duyar.

bu konu hemen silinmeli bence açan arkadaş ne yaptığını bilmiyo bu kesin
yada israil yanlısı birii

şunu söyleyim amca yanlış adrestesin

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bak arkadaşım, link verdiğin sitedeki en masum okuyucu yorumlarından biri bu.İngilizce bilmiyorsan bilen birine söyle çevirsin senin için de anla nasıl bir iş yaptığını!

tamam ya abartmayın. ben arkniyetli oldugunu düşünmüyorum arkadaşın. internet haber sitelerinde de verildi bu resimler.. o zaman da baktigimda bana israel'i övmüş resimler gibi gelmemişti şimdi de gelmedi. savaş işte iki taraftanda resimler verilmiş. resimlerin altındaki yorumlara gelince belki ingilizce bilmiyordur arkadas. birde konuya nerden baktiginza bağlı biz senelerdir pkk ile ugrasıyoruz bazi catişma görüntüleri haberlede çıkıyor, pkk sempatizanlari pkk'yi övücü sözler söylüyordur "bak bizimkiler napmiş yine" der gibi, biz ise askerimize dualarinimizi eksik etmeden kahrolsun terör, yine kim bilir bizimkiler kaç leş almıştır diyoruz.

arkadasında üzerine fazla gitmeyelim dikkat etmemiştir.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
Şerefsizlikten başka birşey değil yaptıkları katliama bakıp bakıp gururlansınlar çünkü onlar korkak köpeklerdir anca masum silahsız savunmasız insanları katlederler mertlik cesurluk osmanlının zamanındaydı şimdi ne o milletler kaldı nede öle ülkeler allah tez zamanda israil ve amerikayı bitirecek bir yiğit gönderir şuan olarak Ahmedi nejadı görüyorum ama belli olmaz..

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
Hala kilit vurulmadıysa bu konuya.Sdn uyuyor demektir.

Resimler ve verilen link yoruma ihtiyacı olmayacak kadar açık bir şekilde,İsraili destekliyor.Tamam elimizden birşey gelmiyor bu lanetli millet için ama en azından bu gibi yanlışlıkla da olsa açılan yanlış konulara tepkimizi koymalıyız.

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
yapmayın arkadaşlar. iyilikle güzellikle soylemek varken, hemde daha emin bile degiliz ya kasten yapıldıgını, bence yanlis anlaşılma var, arkadaşın arkniyeti oldugunu düşünmüyorum... çoguğu yahudi yaptınız ya

ZorhaK

Müdavim
Reaksiyon puanı
259
arkadaşla zorumuz yok.HAtta iyi niyetli olduğunu düşünmek istediğimi belirttim.Kendisine özel mesajla da güzel cümlelerle açtığı konunun iyi niyetini yansıtmayacak bir konu olduğunu ve silmesini rica ettim.Çünki tahammül edemiyorum israil askerlerinin ve saldırılarının böyle vitrinlik fotoğraflarla sergilenmesine.

İsrail hamas ilişkisini mehmetçik pkk ilişkisiyle örnek vererek açıklamaya çalışmışsın kinganffox..Bence sen de yanılıyorsun.Zira Hamas ve filistinliler müslümanlar için kutsal sayılan topraklarda kendi ırzlarını şereflerini korumak için mücadele eden mücahitlerdir ancak.Pkk ile kıyaslamak veya pkk ile örneklendirmek çok acıdır.

venselos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Konu kasten açılmış ya da açılmamış ama başlık hakikaten kışkırtıcı. Konuyu açan arkadaş başlığı değiştirebilir. Resimler her ne kadar hoşumuza gitmesede gerçek, bazı resimler psd formatında Photoshop'tan geçmiş.

sinameki2

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Konu kasten açılmış ya da açılmamış ama başlık hakikaten kışkırtıcı. Konuyu açan arkadaş başlığı değiştirebilir. Resimler her ne kadar hoşumuza gitmesede gerçek, bazı resimler psd formatında Photoshop'tan geçmiş.

Metni değiştirmek mümkün fakat başlığı değiştirmek mümkün değil.

Başlıkda sizi rahatsız eden şey nedir?

kingandfox

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaşla zorumuz yok.HAtta iyi niyetli olduğunu düşünmek istediğimi belirttim.Kendisine özel mesajla da güzel cümlelerle açtığı konunun iyi niyetini yansıtmayacak bir konu olduğunu ve silmesini rica ettim.Çünki tahammül edemiyorum israil askerlerinin ve saldırılarının böyle vitrinlik fotoğraflarla sergilenmesine.

İsrail hamas ilişkisini mehmetçik pkk ilişkisiyle örnek vererek açıklamaya çalışmışsın kinganffox..Bence sen de yanılıyorsun.Zira Hamas ve filistinliler müslümanlar için kutsal sayılan topraklarda kendi ırzlarını şereflerini korumak için mücadele eden mücahitlerdir ancak.Pkk ile kıyaslamak veya pkk ile örneklendirmek çok acıdır.

arkadasim ben oradaki mucadeleyi pkk ile kıyaslamadim, olaya nereden baktigina bagli cümlesine ben o ornegi verdim. emin ol senin kadar bizde biliyoruz filistin meselesini, emin ol senin kadar bizde oradaki manzaraya üzülüyoruz.

winstoncash

Müdavim
Reaksiyon puanı
18
Başlıkda sizi rahatsız eden şey nedir?

Değişmeden önceki "kaliteli ve orginal fotolar" kısmıydı bizi rahatsız eden...

Düzenleme: Değişmemiş, aynen duruyormuş...Çok kaliteli masum insan cesetler hakikaten.Teşekkür ederiz bu kaliteli sunumundan dolayı, çok etkilendik!!!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...