Gazzede şehid sayısı 195

Bu konuyu okuyanlar

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
Hamas radyosu,İsrail'in Gazze Şeridi'ne düzenlediği hava saldırılarındasaldırılarda en az 195 kişinin öldüğünü, enkazların altında da ceseterin olduğu söyleniyor..

27 Aralık 2008 17:25
size10.gif
size12.gif
size14.gif
size16.gif

Ölenlerin çoğunu Gazze'de ve bu kentin kuzeyinde yaşayanların oluşturduğu, ve yılılan binalrın enkazlarında kurtarılmayı bekleyen yaralıların olduğu bildirildi...
Bu arada, Filistin Devlet Başkanı Mahmud Abbas, İsrail'in saldırıların durdurmak için birçok ülkeyle temasa geçtiğini açıkladı.
Ziyarete bulunduğu Suudi Arabistan'dan AFP'ye telefonla açıklama yapan Abbas, "Gazze Şeridi'ndeki hain saldırı ve katliamları durdurmak için birçok ülkeyle acilen temasa geçtiğini" belirtti
http://www.haber7.com/haber/20081227/Bes-bin-kisi-Gazze-icin-Taksime-yurdu.php
Rabbim ellerimizi sana açtık boş çevirme bu azgın köpekleri Kahhar[cc]ismi celilinle kahret

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Diğer konuyu kapatmışlar böle bi konu var die o konunun devamı olarak yazıyorum

Arkadaşlar isyan ediyorsunuz tamam da Türkiye napsın? Tüm ülkere savaşmı açsın? Şuan için müslüman ülkelerinin yapabiliceği en iyi şey birlik olup güçlerini göstermeleridir ztn iran ve Türkiyeden başka kayda değer bi müslüman ülkesi yok,güç bakımından.Ya bnmde şu an kafam karışmış durumda her ülkenin farklı bir planı var,Rusya tekrar güç gösterisi yapmaya başladı,Iran abd ye meydan okuyor yeni bi dünya savaşı geliyor gibi geldi bana,eğer böle bi savaş olurrsa bu işten en çok ülkelerden biride ne yazıkki Türkiye olucak.Bnm görüşüm Türkiyenin rusya ile iran ın yanında olmasıdır.

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Sivil insanları öldürmek (ki bu israil ise daha farklı) ne kadar adildir sormak lazım ama ben bu filistini hiçbir zaman sevmedim çünkü ülkemize bela olan teröristleri 70li ve 80li yıllarda onların ülkesindeki kamplarda yetişti. zamanında da Osmanlı'ya ihanet ettiler ve ingilizlerle işbirliği yaptılar (bu tüm arap ülkeleri için geçerli). Doğal olarakta bunlar cezasız kalmaz, ülkene ihanet eder satarsan Allah bir şekilde bunun hesabını sorar. Ölen insanlar masum oldukları için üzülüyorum ama ülkemize ödettikleri canların bedeli olarakta "hiçbir şey karşılıksız değildir" diyorum.

muko

Müdavim
Reaksiyon puanı
12
israilin bu zulmü nereye kadar sürecek bilemiyorum. bizim elimizden de Filistinli halk için dua etmekten başka çare yok sanırım:(

Sivil insanları öldürmek (ki bu israil ise daha farklı) ne kadar adildir sormak lazım ama ben bu filistini hiçbir zaman sevmedim çünkü ülkemize bela olan teröristleri 70li ve 80li yıllarda onların ülkesindeki kamplarda yetişti. zamanında da Osmanlı'ya ihanet ettiler ve ingilizlerle işbirliği yaptılar (bu tüm arap ülkeleri için geçerli). Doğal olarakta bunlar cezasız kalmaz, ülkene ihanet eder satarsan Allah bir şekilde bunun hesabını sorar. Ölen insanlar masum oldukları için üzülüyorum ama ülkemize ödettikleri canların bedeli olarakta "hiçbir şey karşılıksız değildir" diyorum.

hiçbirşey karşılıksız değildir ama bu biraz şey gibi olmuyormu

bir çocuğun babası adam öldürüyor. bu adam elbet karşılığını alır.
peki çocuğu sırf babası kötü diye öldürmek nasıl birşey. babasının yaptığı kötülüğün karşılığını çocuk mu ödemek zorunda.

benim düşüncem kötülüğü yapanlar cezalarını bulsun. israilde bu saldırıya destek verenler ve bu saldırıyı yapanlar cezalarını bulsun fakat israilde bu saldırıya karşı çıkan insanlardan bahsetmiyorum aynı şekilde filistindeki teröristler cezalarını bulsun fakat ordaki masum halk bu cezayı ödemek zorunda klamasın

ashabulyemin

Müdavim
Reaksiyon puanı
20
megawolt kardeşim
Oradaki problem petrolden paradan öte.özellikle mescidi aksa üzerine oynanan bir oyun var.
Kıyamet yaklaşıp deccal çıktığında yahudilerin de insanlarında çoğunun islama döneceği ve sığınacağı son mekan ve korktukları mescisiaksada kılınacak sabah namazı ardından deccalin ordusunun yok edilmesi 40 sene devri saaddet İsa Aleyisselamın vefatı bir müddet sonra kıyamet.
Bunlar bize belki masal olarak gelebilir.Ehlisünnet itikadına göre şüphesiz inanamamız gerekendir.
Son ümmetiz kıyamet bu ümmetin üstüne kopacaktır. Yahudi bunun bilincindedir mescidiaksayı yıkarak bu olacaklara kendi kafalarına göre engel olmaya çalışmaktadırlar.
Filistinde dram yaşanmaktadır.Rabbim Allah[cc]tır dedikleri için zulme uğramaktadırlar.zulme rıza zulümdür .Bu olayı mazur gösterecek bir şey yoktur.Yanlışlar çok olmuştur bu yanlışlar lawranceyle devam etmiştir ama avrupadan beslenen osmanlının son dönemlerindeki vatan haini paşaları oraların kopmasına sebeb olmuştur.Harp açmak demiyoprum ama yahudinin desteklenmesi bizi rabbimize karşı sorumlu yapacaktır.

ademaktekin

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
İbrahim suresi 42
Sakın, Allah’ı zalimlerin yaptıklarından habersiz sanma! Allah onları ancak, gözlerin dehşetle baka kalacağı bir güne erteliyor.

TempesTs

Asistan
Reaksiyon puanı
5
O'nun, bunun söylemesi ile 3, 5 gün erteleniyor ancak. Tam acilar yeni yeni sarilirken tekrar geliyorlar.

Tek umut ; Ahmedi Nejat'tir. Tüm dünya sadece işte '' Savaşı kesin, yapmayin, etmeyin '' der. Saldirirsa Ahmedi Nejat saldirir. İsrail'den kan gitmeyecegi sürece İsrail bundan vazgeçmez. Neden vazgeçsin ki iki, üç kelam ile.. Nasil olsa giriyor havadan, atiyor bombalari cikiyor...

Ahmedi Nejat, Ekipmani hazirliyor. Güzel bir strateji ile de gözünü boyar İsrail'in ve bir daha kolay kolay yeltenemez Filistin'e.

nyoo

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
Lanetlenmiş Israiloğullarına lanet olsun