Gay oğluna taşıyıcı anne oldu

Bu konuyu okuyanlar

hüzün_

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
491
Meksika’da 50 yaşındaki bir kadın, eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaparak sezaryenle bir erkek çocuk dünyaya getirdi

Meksika’da bir kadın eşcinsel olan ve çocuk sahibi olmak isteyen oğluna taşıyıcı annelik yaptı. Sezaryenle dünyaya gelen bebeğin durumunun iyi olduğu açıklandı.

HEM ANNE HEM BABAANNE

Genç adamın spermleri ile 31 yaşındaki bir kadının yumurtası laboratuvar ortamında suni olarak döllendirildi ve adı açıklanmayan 50 yaşındaki kadına enjekte edildi. Böylece Dario adı verilen bebeğin hem annesi hem de babaannesi olan kadın, bu kararı almakta hiç zorlanmadığını söyledi. Anne, “O aynı zamanda benim dördüncü oğlum. Biyolojik olarak annesi değilim ama onun hem babaannesi hem de annesi sayılırım” diye konuştu.

‘İYİ YETİŞTİRECEĞİZ’

Eşcinsel bir birlikteliği olan genç adam ise bunun verdiği en iyi karar olduğunu, çocuğunu en doğru şekilde yetiştireceğini ve annesinin de ona destek olacağını ifade etti.

GAZETE HABERTÜRK

TBM

Müdavim
Reaksiyon puanı
358
herşey olabilir dedim ama bu değil

shakal

Müdavim
Reaksiyon puanı
29
benim devrelerim isindi artik konulari cözemiyom,ne oluyor bu dünya insanina ,yani hayvanligi özenir oldum ,hani düzgün bir yasam icin hayvanmi olmak lazim ????

yo£cu

Asistan
Reaksiyon puanı
2
nası yaa mide bırakmadılar adamda:S

ilahiyatci

Doçent
Reaksiyon puanı
10
Allah'ım kıyametin kopacak anlaşıldı da sen o günün dehşetinden bizi muhafaza et. hay ben size insan diyenin ... :( :(

emubaltaci

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
129
başka duymadığımız kaldı mı? :S

rozabay

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
34
‘İYİ YETİŞTİRECEĞİZ’

Eşcinsel bir birlikteliği olan genç adam ise bunun verdiği en iyi karar olduğunu, çocuğunu en doğru şekilde yetiştireceğini ve annesinin de ona destek olacağını ifade etti.

Olan çocuğa olacak ne diyeyim. Birde insanlar maymundan gelmedi ama çoğu insan maymundan daha aşağılık bir durumda.

xyunusx

Doçent
Reaksiyon puanı
40
aile yapısına bak ya genişlemede sınır yok