Garip bir sorun

Bu konuyu okuyanlar

Promet

Asistan
Reaksiyon puanı
9
Merhaba arkadaşlar, yaklaşık bir ay kadar öncesinde forumda yazmıştım msi ge 60 laptop aldığımı fakat garip bir durumla karşı karşıyayım. 4 ay öncesinde arkadaşım aynı laptopu almıştı orjinal win 7 home premium var üzerinde ve ekran kartı gt 650m benim aldığım laptopta herşeyi aynı sadece ekran kartı gt 660m ve free dos aldım ben. Neyse win 7 home basic kurmuştum iki laptopu yan yana koyduk dark siders 2 de aynı bölümde iki cihazdada oynadım ama benim 660m olan ekran kartımda hafiften dalgalanmalar yaşanıyor ve akıcı olmuyor 650m e göre. Sürücüleri iki cihazın farklıydı ve diğer cihazla aynı sürümü yükledim sorun yine devam etti durumu daha ileri boyuta taşıyarak win 7 home premium kurdum sürücüyü güncelledim diğer pc deki sürümle denedim hatta son sürüm beta sürücüyle test ettim değişen bir şey olmadı :) sorun nerdedir anlamadım ben. Oyunu önceden hazır kurulmuş bir bilgisayardan dosyaları kopyalayarak aldım o şekilde çalıştırıyordum şimdi iso dosyasından kurulum yaparak ta denedim hala aynı. Aslında öyle çokta bir fark yok ama 650 m ile arasında oyun akıcı değil mantıken daha iyi performansla çalışması gerekirken böyle çalıştı ve sorunu çözemedim :(

Son mesajlar