Gamsız Hayat dizisi Show TV

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Katılım
12 Eylül 2009
Mesajlar
13,886
Çözümler
2
Reaksiyon puanı
17,367
Puanları
4,958
Yaş
40
Gams%C4%B1z-hayat-1-642x320.jpg


Gamsız Hayat dizisinin yayın tarihi belli oldu. İşte Show TV’nin yeni dizisi Gamsız Hayat’tan tüm bilgiler

Gamsız Hayat dizisi konusu nedir kimler oynuyor? İşte Show TV‘nin yeni dizisi Gamsız Hayat‘ın oyuncuları, konusu ve fragmanı

Show TV’nin, Ekim ayında seyircileriyle buluşmaya hazırlanan iddialı dizisi Gamsız Hayat’ın yayın tarihi belli oldu.

Yapımcılığını, ekranlarda rating rekorları kıran birçok diziye imza atan Koliba Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Hakan Gürtop üstleniyor. Aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesini ekranlara yansıtacak Gamsız Hayat, yeni sezonda izleyicilerin ilgi odağı olacak.

Gamsız Hayat’ın, başrollerini Ceyda Ateş, Ali Aksöz ve Ahmet Rıfat Şungar paylaşıyor. Show TV’nin merakla beklenen dizisinin zengin kadrosunda ise Itır Esen, Dilara Öztunç, Güzide Arslan, Hakan Ummak, Alara Bozbey ve Kenan Acar rol alıyor. Gamsız Hayat ilk bölümü ile 19 Ekim Pazartesi Saat 20.00’de Show TV ekranlarına gelecek.

GAMSIZ HAYAT’TA KİM HANGİ ROLDE OYNUYOR?
Gams%C4%B1z-hayat-3.jpg


Show TV’nin yapımcılığını Koliba Film’in yaptığı ve kadrosunda Ceyda Ateş (Ela), Ali Aksöz (Mert), Ahmet Rıfat Şungar (Kaan), Dilara Öztunç (Nurcan), Nail Kırmızıgül (Levent), Berrak Kuş (Asiye), Itır Esen (Nazan), Gazanfer Ündüz (Taner), Gürsu Gür (Halil), Hakan Ummak (Neco), Kenan Acar (Arda), Miray Şahin (Yasemin), Güzide Arslan (Seda), Alara Bozbey (Aslı), Batur Belirdi (Vural), Onur Bilge (Raşit), Banu İnan (Hacer), Feyza Işık (Zehra), Cenk Hakan Köksal (Dursun), Altan Alkan (Cemil), Yaşar Akın (Mümtaz), Oral Özer (Tayfun) gibi isimlerin bulunduğu yeni dizisi ‘Gamsız Hayat’ 19 Ekim Pazartesi günü yayın hayatına başlıyor.

Yönetmenliğini de Hakan Gürtop’un yaptığı dizinin senaryosunda da Kubilay Zerener, Ayça Mutlugil, Alev Toprakoğlu ve Melike Vatansever’in imzası bulunuyor.

Gams%C4%B1z-hayat-2.jpg


GAMSIZ HAYAT DİZİSİ GENEL KONUSU
Ela, Kaan ve Arda, özel üniversitede okuyan üç sıkı arkadaştır. Aynı üniversitede asistan olan Tayfun ise, öğrencisi Ela’ya umutsuzca âşıktır! Bunu bilen üç arkadaş, sırf eğlenmek için, sonunun faciaya varacağını düşünemedikleri tehlikeli bir oyuna girişirler. Bu oyunun sonuçları, Ela’yı vicdan azabından kıvrandırırken, Kaan ve Arda’yı da beklenmedik gerilimli durumlara sürükler. Tayfun’un yaşadığı yoksul mahallenin delikanlısı Mert, onu gerçek bir ağabey gibi görmektedir. Acıdan deliye dönmüş olan Mert, olayların hiç de göründüğü gibi olmadığından şüphelenir ve Tayfun Abi’sini bu hale getiren kişileri bulup intikam almaya yemin eder. Bu sırada kader, Mert’e ve kim olduklarından bihaber peşinde olduğu üç gence büyük bir sürpriz hazırlamaktadır.

[video=youtube;5NaQiTlK0SY]https://www.youtube.com/watch?v=5NaQiTlK0SY[/video]

Yapımcılığını Koliba Film’in üstlendiği Show TV’nin merakla beklenen dizisi Gamsız Hayat kadrosuna usta bir isim daha katıldı… Nail Kırmızıgül, Ekim ayı içerisinde Show TV’de başlayacak dizide Levent karakterini canlandıracak. Yapımcılığını Koliba Film-Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Hakan Gürtop’un üstlendiği Gamsız Hayat’ta Ceyda Ateş, Ali Aksöz ve Ahmet Rıfat Şungar başrolleri paylaşıyor. Gamsız Hayat, yakında Show TV ekranlarında…

nail-k%C4%B1rm%C4%B1z%C4%B1g%C3%BCl.jpg


GAMSIZ HAYAT DİZİSİNDEN İLK FRAGMANLAR

Show TV’nin yepyeni dizisi Gamsız Hayat’tan ilk fragmanlar yayınlandı. Show TV’nin en iddialı dizilerinden Gamsız Hayat’ın kadrosuna yeni isimler katıldı. Ünlü oyuncu Itır Esen, sanat dünyasının genç yeteneklerinden Dilara Öztunç, Güzide Arslan ve Hakan Ummak dizide önemli roller üstlenecekler.

[video=youtube;qhZPI0xV-VA]https://www.youtube.com/watch?v=qhZPI0xV-VA[/video]

Yapımcılığını, ekranlarda rating rekorları kıran birçok diziye imza atan Koliba Film’in üstlendiği dizinin yönetmenliğini ise Hakan Gürtop üstleniyor.
Aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesini ekranlara yansıtacak Gamsız Hayat, yeni sezonda izleyicilerin ilgi odağı olacak.
Gamsız Hayat’ın, başrollerini Ceyda Ateş, Ali Aksöz ve Ahmet Rıfat Şungar paylaşıyor. Show TV’nin merakla beklenen dizisinin zengin kadrosunda ise Itır Esen, Dilara Öztunç, Güzide Arslan, Hakan Ummak, Alara Bozbey ve Kenan Acar rol alıyor.

[video=youtube;UATKMEy57Ps]https://www.youtube.com/watch?v=UATKMEy57Ps[/video]

Koliba Film imzalı, yönetmen koltuğunda Hakan Gürtop oturacağı, aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesini anlatacağı dizinin oyuncu kadrosunda, Ceyda Ateş, Ali Aksöz, Ahmet Rıfat Şungar, Dilara Öztunç, Güzide Arslan, Hakan Ummak, Alara Bozbey ve Kenan Acar gibi isimler yer alacak.

gams%C4%B1z-hayat.jpg


SHOW TV’DEN YENİ DİZİ: GAMSIZ HAYAT

Her sezon imza attığı yapımlarla rating rekorları kıran Koliba Film yeni sezonda Show TV için yeni bir diziye daha başlıyor. Ceyda Ateş’in yeniden ekrana döneceği Gamsız Hayat yeni sezonda Show ekranlarında olacak. Dizinin başrol oyuncuları da belli oldu. Gamsız Hayat’ta Ceyda Ateş, Ali Aksöz, Ahmet Rıfat Şungar başrolleri paylaşacak. Aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesi… Gamsız Hayat, yeni sezonda ekranlarda fırtınalar estirecek, ilgi odağı olacak.

Koliba Film imzalı, yönetmen koltuğunda Hakan Gürtop oturacağı, başrollerini Ceyda Ateş ve Ali Aksöz’ün paylaşacağı, aşk, entrika, ihtiras ve tuzaklara karşı meydan okuyan gençlerin amansız mücadelesini anlatacağı diziye, Benim İçin Üzülme dizisinde rol alan Alara Bozbey ile Amerika’da FOX kanalında yayınlanan ‘The Following’ dizisinde ufak bir rol alan ve daha sonra ‘Medcezir’ dizisindeki ‘Murat’ karakteri ile karşımıza çıkan Kenan Acar dahil oldu.

Dizide; Itır Esen, Dilara Öztunç, Güzide Arslan ve Hakan Ummak gibi isimler de rol alacak.

Kaynak
 
Üst