Gaming mouse

Bu konuyu okuyanlar

yklc54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
2
Merhaba. Maks. 100₺ bi mouse önerir misiniz?

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Dostum oyun mouse u şart demiyorsan ben sana Logitech M330 tavsiye ederim. Sen de mouse sesinden nefret edenlerden isen özellikle oyun oynarken çat çat sürekli mouse sesi istemiyorsan kesinlikle tavsiye ederim

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Gamepower bane . Kendim kullandım ve çok memnundum . Kesinlikle çok kaliteli bir mouse

yusufozkan58

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,393
Arkadaşım aldı hiç memnun değildi başta mousepad üzerinde çalışmıyordu falan bir sürü problemi vardı @Utku Cabir'in önerdiği mouse kat kat daha iyi.
Onun hatası mouse u garantiye vermemek olmuş . Her ürün arızal çıkabilir . Rampage mousepad de kullandım sıkıntısız . Sonra dev gamepower mouse pad e geçtim ondada sikıntı yoktu . Motsepadde çalışmamasi normal değil bir arıza .

lordare

SDN Forum Fosili
Reaksiyon puanı
1,639
Sürücü ve yazılım gerektirmiyor. Tak çalıştır kullan. Acayip güzel. 4 yıldır pil değişimi bile yapmadım.

Logitech mouse sektöründe zaten bir numaralı marka. Logitech alırsan kolay kolay sıkıntı çekmezsin bence. Ama fark olarak M300 silent mouse da diretiyorum piyasadaki tek sessiz mouse'tur. Diğer sessiz diye satılanlara taş çıkartır. Git kütüphanede kullan bilgisayarını o derece. Meğer yıllardır mouse sesinden psikolojimiz bozuluyormuş bunu fark ettim o mouse'u aldıktan sonra :)

Froseth

Müdavim
Reaksiyon puanı
836
Onun hatası mouse u garantiye vermemek olmuş . Her ürün arızal çıkabilir . Rampage mousepad de kullandım sıkıntısız . Sonra dev gamepower mouse pad e geçtim ondada sikıntı yoktu . Motsepadde çalışmamasi normal değil bir arıza .
Yazılımda bir ayarını değiştirince düzeliyordu baya uğraştı şuan düzeldi sanırım ama pişman oldu aldığına.

Son mesajlar