Gaming Laptop Arayışında Olanlar İçin Casper Excalibur G780 Nasıl Olur? 🤔

Selam dostlar,

Haftasonu twitterda her zamanki gibi boş atarken Casper'ın Excalibur modellerinde yeni bir cihaz çıkaracağını gördüm.

Excalibur G780 adıyla piyasaya sürecekler. Bu laptop ekran kartı güçlü olur bir de FPS ve HZ açısından değerli bir cihaz olursa oyun bilgisayarı / oyun laptopu arayışında biri olarak almayı düşünüyorum 🤔

Çamur gibi ekranlarda oyun oynamaktan fena halde canımız sıkıldı hele ki evden çıkamadığımız şu günlerde.

Excalibur serisi kullanan, Casper'ın satış sonrası destekleriyle iligli bilgi sahibi olanlar ( özellikle oyun bilgisayarı fiyatı , gaming bilgisayar özellikleri , gaming bilgisayar toplama , laptop fiyatları hakkında bilgili olanlar) yazarsa, cihaz çıkmadan alıp almama kararımızı verelim.

Sevgiler,

1587372580968.png

anlatknkdinliyorum

Üyecik
Yasaklı
Hocam umarım Refresh rate testlerinde güzel sonuçlar alınan FPS potansiyelli bi cihaz olur o zaman Excalibur G780 düşünülebilir. ben de gaming laptop düşünüyordum ama bu haberden sonra sanırım biraz beklemek en mantıklısı olacak. piyasaya çıkarsınlar o zaman cihazı kapsamlı olarak değerlendirmek herkesin yararına olacaktır. RGB klavyesi için bile bu cihazın çıkması beklenir diye düşünüyorum, saygılar.

erdenX

Üyecik
10. nesil işlemciyle ve ekran kartının da son modelleriyle gelir umarım Excalibur G780 oyun laptop fiyatları açısından biraz tuzlu bi ürün olacağa benziyor ama hayırlısı bakalım. Casper yerli markası belki bi güzellik yaparlar 🙏

KNMX

Dekan
10. nesil işlemciyle ve ekran kartının da son modelleriyle gelir umarım Excalibur G780 oyun laptop fiyatları açısından biraz tuzlu bi ürün olacağa benziyor ama hayırlısı bakalım. Casper yerli markası belki bi güzellik yaparlar 🙏
Aynen Monster'a rakip olması lazım.

Windows_7

Profesör
Selam dostlar,

Haftasonu twitterda her zamanki gibi boş atarken Casper'ın Excalibur modellerinde yeni bir cihaz çıkaracağını gördüm.

Excalibur G780 adıyla piyasaya sürecekler. Bu laptop ekran kartı güçlü olur bir de FPS ve HZ açısından değerli bir cihaz olursa oyun bilgisayarı / oyun laptopu arayışında biri olarak almayı düşünüyorum 🤔

Çamur gibi ekranlarda oyun oynamaktan fena halde canımız sıkıldı hele ki evden çıkamadığımız şu günlerde.

Excalibur serisi kullanan, Casper'ın satış sonrası destekleriyle iligli bilgi sahibi olanlar ( özellikle oyun bilgisayarı fiyatı , gaming bilgisayar özellikleri , gaming bilgisayar toplama , laptop fiyatları hakkında bilgili olanlar) yazarsa, cihaz çıkmadan alıp almama kararımızı verelim.

Sevgiler,

Ekli dosyayı görüntüle 94277

Önceki nesilin aynısı gibi duruyor

mustafaozan

Üyecik
G770 almıştık zamanında RGB klavyesi oyun keyfini ikiye katlıyor gerçekten. Excalibur g780 de de bu RGB klavye olayı var sanırım oyun laptopunda olmazsa olmazlardan bence bu donanım

Casper Excalibur G780 le ilgili merakta bırakmaya devam ediyorum. bugün de youtube kanallarında bi video yayınlamışlar,

Bu kadar tanıtıma ekran kartı ve işlemci konusunda hayal kırıklığına uğramadığımız bi oyun canavarı gelsin

Casper Excalibur G780 le ilgili merakta bırakmaya devam ediyorum. bugün de youtube kanallarında bi video yayınlamışlar,

Bu kadar tanıtıma ekran kartı ve işlemci konusunda hayal kırıklığına uğramadığımız bi oyun canavarı gelsin

ekran kartı konusunda baya iddialı bi şey geleceğini tahmin etmek zor değil tanıtımdan anladığım kadarıyla. 144HZ lik fps le gelsin benchmark testleri sonrasında da karar vermek daha mantıklı olacaktır. tabi işlemcisinin de son nesil geleceğini düşünürsek..

yusufyaman55

Üyecik
Selam dostlar,

Sevgiler,

G770 i yine muadillerine göre uygun fiyatlarla çıkarmışlardı umarım Excalibur G780 de de böyle bi fiyat politakası izlerler çünkü dolar gittikçe yükseliyor millet alamayabilir

ercumendov

Üyecik
gaming laptop olarka çıkıyo ama tasarım , render gibi işlerde de epey verim alınacak bi cihaz gibi duruyo tabi nvidia son model ekran kartları ve 10.nesil çıkması kaydıyla...

mustafaozan

Üyecik
Selam dostlar,

Sevgiler,

Excalibur G780'in ön satışına başlamışlar arkadaşlar bu arada

The Commander

Profesör
Casper'ın adının geçtiği herhangi bir iş bana kalırsa felaket olur. Fiyat olarakta pahalı olduğu söylenebilir. Monster gibi bir rakibi varken Casper'a para yedirmem ikisini de kullanmış bir kullanıcı olarak. Monster alırım servis bakımından kafam rahat olur.

mustafaozan

Üyecik
Casper'ın adının geçtiği herhangi bir iş bana kalırsa felaket olur. Fiyat olarakta pahalı olduğu söylenebilir. Monster gibi bir rakibi varken Casper'a para yedirmem ikisini de kullanmış bir kullanıcı olarak. Monster alırım servis bakımından kafam rahat olur.
Casper'ın satış sonrası destek servislerinin çok da zayıf olduğunu düşünmüyorum hocam. Eve kadar teknik servis desteği vermeleri ve excalibur modellerinde ömür boyu ücretsiz performans bakım hizmetleri önemli servisler bence.

The Commander

Profesör
Casper'ın satış sonrası destek servislerinin çok da zayıf olduğunu düşünmüyorum hocam. Eve kadar teknik servis desteği vermeleri ve excalibur modellerinde ömür boyu ücretsiz performans bakım hizmetleri önemli servisler bence.
Demek yalandan eve gelmeyede başladılar. :D
Şaka bir yana kullanıyorsanız eğer sorunsuz olmasını dilerim sizin açınızdan, inşallah memnun kalırsınız. Ancak benim yorumda bahsettiğim gibi felaket bir geçmişim mevcut firmayla, genel internet aleminde de Casper'a pek yanaşan görmedim. Söylediğiniz gibi, marka fiyat vs algısı kişiye göre değişken işler. Monster'ı kendim kullanıyorum, memnunum. Saydığınız tüm hizmetleri bu firmada veriyor ve internette bir çok kez sorun halinde firmanın değişim bile yaptığını okudum, dolayısıyla o yorumu attım.
Ha Casper Excalibur ile bir değişime gidiyorsa kendilerini kutlarım, isabet etmişler.