Gaming kulaklık Tavsiyesi

Bu konuyu okuyanlar

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaşlar gaming kulaklığa ihtiyacım var bütçem 250 Tl ben jamesdonkey 712 almayı düşünüyorum ,sizinde önerilerini bekliyorum.

Taha K.

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,006
200 TL daha biriktirip Hyper X Stringer almanı öneririm , Onunu dışında Gamebooster H12 , Medusa önerebilirim.

Geralt_Of_Rivia

Asistan
Reaksiyon puanı
20
Arkadaslar lütfen öneride bulunurken neden önerdiginizide söyleyin.

Zlatanerra

Asistan
Reaksiyon puanı
217
Rampage Rivia G40 öneririm. Kendim yaklaşık 3 yıldır kullanıyorum. Üründe kafa bandı yok ama kafanızın üstüne gelen yerde sünger vaf bu yüzden kafanızı acıtmıyor. Ürün, iş sağlığı ve güvenliğinde kullanılan ve dışarıdan gelen yüksek desibelli sesleri yalıtan yapıya sahip, bu yüzden oyuna odaklanmanıza yardımcı oluyor. Ürün RGB değil, tek renk kırmızı var, bunu da kulaklığın kablosunda bulunan tuştan açığ kapatabiliyorsunuz. Yine kulaklığın üstünden ses açıp kapatabiliyorsunuz. 7.1 surround özelliği de mevcur, yine bu özelliği kulaklığın kumandasın aktif ve deaktif edilebiliyor. Mikrofonu yeterli seviyede, sürekli discordda oyun oynarken arkadaşlarla konuşuyoruz şikayet almadım ama yayın yaparken ya da bir video kaydederken nasıl bir performans verir bilemiyorum. Kulaklığın kablosu, örgü kablo ve USB bağlantılı. Şimdiye kadar benim açımdan bir dezavantaj yaratmadı.
Kısaca Rampage'in ürününe ön yargılı olanlara göre gayet fiyat performans ürünü.