Gaming dizüstü pc seçeneklerinden öneriler

Bu konuyu okuyanlar

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Merhabalar dizüstü gaming pc almak istiyorum. Monster araştırdım ancak stok problemi var sanırım hiç bir yerde sıfırı yok. Alternatif olarak diğer markalara yöneldim ve bikaç cihaz arasında kaldım fikir ve görüşlerinizi alabilirim. HP ve Dell gibi gaming modellerine sıkıntı yaşayan var mıdır aşağıda HP cihazlar da mevcut da.
Sizin önereceklerinizde de aradığım özellikler:

* En az 16 ram olacak (8 alıp) sonradan ram ekletmek istemiyorum)
* 1050ti ekran kartından bir iki model daha iyi olmalı. 1050 serisi eski geliyor artık.
* İntel işlemci öncelikli tercihim
* Fiyat 10bin-12500 arası max

Lütfen bu paraya masaüstü kur gibi şeyler söylemeyin. Çünkü masaüstü gaming pc var.

Son düzenleme:

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Yok hocam 12500 bile zor çıkılacak bir rakam. Pandemi sürecinde rakamlar ciddi artış yapmış. Biraz daha araştıracağım en uygun ve indirimini denk getireceğim F/P ürünleri daha önemli olacak sanırm. Teşekkürler fikirler için

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Yok hocam 12500 bile zor çıkılacak bir rakam. Pandemi sürecinde rakamlar ciddi artış yapmış. Biraz daha araştıracağım en uygun ve indirimini denk getireceğim F/P ürünleri daha önemli olacak sanırm. Teşekkürler fikirler için
Pandemi dönemine ek olarak, Ağustos'da doların fırlamasından sonra Eylül'de fiyatlar çok arttı.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Pandemi dönemine ek olarak, Ağustos'da doların fırlamasından sonra Eylül'de fiyatlar çok arttı.
Berbat politikalarımız yüzünden aynen öle. Ne de olsa "Dolarla mı maaş alıyoruz? Biz dolara bakmıyoruz" di mi?

KimBuGamzeli

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,821
Elinizde gaming sistem varsa dizüstü olanını almak mantıklı değiş şahsen tabi para sizden çıkacak ama bir dünya para verdikten sonra gpu'su eskimiş bir dizüstü almakta mantıklı hareket değil. 12.500 az para değil bu dönemde.

alsh

Asistan
Reaksiyon puanı
97
Elinizde gaming sistem varsa dizüstü olanını almak mantıklı değiş şahsen tabi para sizden çıkacak ama bir dünya para verdikten sonra gpu'su eskimiş bir dizüstü almakta mantıklı hareket değil. 12.500 az para değil bu dönemde.
Hediye hocam kendime değil.