Gaming Center İndirmek

Bu konuyu okuyanlar

xSerhatx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bilgisayarımı satın aldığımda içinde bu gaming center(içinde bilgisayarımı gözlemleyebildiğim ve bazı ayarlar yapabildiğim:kullanılan rami görebildiğim,fanın çalışmasını ayarlayabildiğim, ses düzenlemesi yapabildiğim klavye rengini değiştirebildiğim ve başka şeyler...) uygulaması,programı (yada her ne deniyorsa) içinde yüklü masaüstümde kurulu bir şekilde geldi gelmişti bu yazımdan yaklaşık 2 hafta önce bilgisayarımı sıfırladım fabrika ayarlarına döndürdüm bu uygulamada bilgisayardan gitti sorun şuki yaklaşık 2 haftadır arasıra bunu tekrar tekrar araştırıyorum fakat bunu indirebilceğim bir yer mevcut değil ne MyAsus ta nede internette asusun sayfasına baktım bir sonuca ulaşamadım yardım edebilirseniz bilgisi olan varsa sevinirim.
bu benim ilk konu açışım oldu.
verdiğim fotoğraf bana ait değil ürün aynı.
teşekkürler

Ekli dosyalar

• Untitled.jpg
    Untitled.jpg
    44.5 KB · Görüntüleme: 92

vuenxx54

Öğrenci
Reaksiyon puanı
11
Aşağıdaki linklerde araştırdığım kadarıyla bilgi vereceğim.

İlk link burada. Gönderi sahibi bir sorun yaşamış ve eski sürüm linki istemiş. Yorumların 3. sırasında bir arkadaş link atmış. Orayı kontrol edebilirsin.

İkinci link ise yine burada. Güvenmezsen indirmezsin. Asus'un sitesi gibi görünüyor ama bunu doğrulamaya üşendim. Eğer sorunun çözülmezse yazmaktan çekinme, daha da araştırma yapabilirim senin için. İyi forumlar!

xSerhatx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Daha önce bilgisayarımı ilk sıfırladığımdan sonra hatırladığım kadarıyla(emin değilim) 1. verdiğin linki denemiştim fakat benim istediğim gibi olmadı içinde yapacak hiçbirşey yoktu ve çok işlevsizdi ve işin kötü yanı hiç bir şekilde bilgisayarımdan silinmedide ilk silmeye çalışmamdan sonra uygulamayada giremez oldum tam anlamıyla bilgisayardanda silinemedi baya sinir bozucu bir durum olduğu için bilgisayarı hazır yeni sıfırlamışken birdaha sıfırlamayı tercih ettim yine böyle bir durumla karşılaşmamak için (bu sefer bilgisayarı sıfırlamam daha zor çünkü uygulamalar yüklü) attığın 2. linki son çara denebilceğimi düşünüyorum eğer resmi sitesinden güncel bir şekilde indirebilme şansım varsa bunu tercih ederim.
asusun sitesindede buna dair tam aydınlatıcı bir açıklamanın olmamsıda beni şaşırttıyor(tam diyorum çünkü yapmam gereken çok açıklayıcıda değil ingilizceden çevirme ve bir süreden sonra ileri adıma gidilmiyor)
nasıl yani denirse myasus u indirip ordan indirilebilcekler arasında olabilceği gösteriliyor fakat my asusu indirdiğimde içindeki indirilecekler kısmı uygulamada yok
herneyse eğer resmi bir şekilde son sürüm olarak indirebiliyorsam güncel bunu yapmak isterim çünkü bilgisayarım bununla uyumlu son çare olarak 2. linki deniyebilirim çok teşekkür ederim ayrıca araştırmada yapıcak olursan ayrıyeten minnettar kalırım ben 2 haftadır bir gelişme yaşıyamıyorum :)

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (4).png
    Ekran Görüntüsü (4).png
    96.1 KB · Görüntüleme: 45
  • Ekran Görüntüsü (5).png
    Ekran Görüntüsü (5).png
    223.6 KB · Görüntüleme: 45

xSerhatx

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ilk önce teşekkür ederim ilginiz için dediğini indirdim fakat benim daha önce kullandığım özellikler bunun içinde yoktu veyahut konuyu açtığımda attığım fotoğraftaki gibi değil eksiklikler vardı ne ses ayarları yapılabiliyor ne klavye ışıklarını değiştirebiliyorum nede fanımı kontrol edebiliyorum acaba yaptığım eksik birşey varmı yada son sürüm değil o yüzden olmuyor filan felanmı bu yüzden geri kaldırdım(ayrıca laptopumda rog tuşuna basınca direk bu uygulama açılıyordu buda olmuyor bu çok önemli olmayabilir belki ayarlardan yapılabilcek birşeydir belirtmek istedim uygulamayı halletsem sonra tuşu atayabilirim belki.
(nolur nolmaz diye tuşuda koymak istedim)

Ekli dosyalar

• fg (2).jpg
    fg (2).jpg
    42 KB · Görüntüleme: 39

023

Müdavim
Reaksiyon puanı
4,593
Aşağıdaki linklerde araştırdığım kadarıyla bilgi vereceğim.

İlk link burada. Gönderi sahibi bir sorun yaşamış ve eski sürüm linki istemiş. Yorumların 3. sırasında bir arkadaş link atmış. Orayı kontrol edebilirsin.

İkinci link ise yine burada. Güvenmezsen indirmezsin. Asus'un sitesi gibi görünüyor ama bunu doğrulamaya üşendim. Eğer sorunun çözülmezse yazmaktan çekinme, daha da araştırma yapabilirim senin için. İyi forumlar!
ikinci link resmi sitesi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bilgisayar modeli nedir bulabileceğimi düşünüyorum.