Gameshot Kasım Sayısı Yayında

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

feyyazust

Üyecik

[size=14pt]Editörden[/size]

Dergi az önce bitti ve son olarak editör yazısını yazmak kaldı. Remzi ağabey, editör yazısını tekrar benim almamı istedi. O yüzden 1 aylık bir aranın ardından tekrar editör köşesinden sizlerleyim.

Geçtiğimiz aydan itibaren, beklenen bir çok oyun teker teker çıkmaya başladı. World In Conflict, Lair, Football Manager 2008, Conan, Enemy Territory: Quake Wars, Orange Box Halo 3, Fifa 2008, Project Gotham Racing 4 ve PES 2008 gibi merakla beklenen bir çok oyun piyasaya çıktı. Tabii bu saydıklarım, geçen ay çıkan ve adından sıkça söz ettiren oyunlar. Kasım ayında da bu oyun yağmuru sürecek. Crysis, NBA Live 2008, Gears of War, Empire Earth 3, Unreal Tournament 3, Kane & Lynch: Dead Men, NFS: Prostreet, Simpsons Game, Assassin’s Creed ve Call of Duty 4: Modern Warfare gibi bir çok üst düzey oyun, Kasım ayı içerisinde birer birer çıkacak ve bizlerin yüzünü güldürecek. Uzun bir aradan sonra bu kadar bol bir oyun seçeneği ile karşılaşıyor olmak, biz oyunları oldukça sevindirecek.

Gameshot’a gelecek olursa, bu ay hakikaten çok iyi bir ay oldu. Okunma sayısı açısından biraz daha iyi bir ay oldu, Ekim ayı. Kasım sayısının içeriği bizce çok iyi oldu. Crysis’in hem bir ön incelemesi (Hikayeyi ve gelişim sürecini anlamanız için), hem de demo incelemesini yaptık. Crysis’in yanında, iki ezeli rakip PES ve Fifa’nın 2008 sürümlerini inceledik. Bana göre, şuana kadar yaptığımız en iyi sayı Kasım sayısı. O yüzden okuyucu sayısında bariz bir artış bekliyorum. Umarım beklentilerim boş çıkmaz.

Forumlarımız da her geçen gün biraz daha büyüyor. Ufak tefek tartışmalar olsa da, kaliteli bir forumumuz olduğunu düşünüyorum. Üye sayısına oranla çok az kişinin forumlara takılması bizi üzen taraf. Forumlarımıza daha çok üye çekmek ve aktif üye sayısını arttırmak için bazı girişimlerimiz de olacak. Bu girişimlerin sonucu ne olacak hep birlikte göreceğiz. İyi günler. İyi okumalar…

- Feyyaz Ustaer

[size=16pt]İncelemeler[/size]
Fifa 2008
Crysis Demo
PES 2008
Overlord
Obscure 2

[size=16pt]Ön İncelemeler[/size]
Crysis
Left 4 Dead
Haze
Fable 2
Battlefield: Bad Company

[size=16pt]Diğer[/size]
Haberler
Çıkış Tarihleri
Mini Oyun
Leaderland
Gameshot Ne Ediyor?

[size=18pt]Online Oku[/size]
[size=18pt]İndir[/size]
 

Son mesajlar

Üst