Soru Gamepower Ogre RGB Red Switch Alınır Mı ?

Bu konuyu okuyanlar

madSlowly

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,760
Merhaba,
Uzun zamandır bir klavye almayı planlıyordum. Şuan da İncehesap Gaming Gecesinde Gamepower OGRE RGB Red Swtich Klavyenin 288 TL ye düştüğünü gördüm. Ama bazı Youtube videolarına baktığımda sorunu olduğunu gördüm. Ama herhalde alan kişi 2020 Model almış 2021 Türkçe Q klavyelerde sorun olmadığını belirtiyorlar. Doğru mudur ? Bir de yay çınlama sesi olan bir klavye midir ? Tüm artılarını eksilerini söyleyebilir misiniz ?

retired

Dekan
Reaksiyon puanı
9,982
Merhaba,
Uzun zamandır bir klavye almayı planlıyordum. Şuan da İncehesap Gaming Gecesinde Gamepower OGRE RGB Red Swtich Klavyenin 288 TL ye düştüğünü gördüm. Ama bazı Youtube videolarına baktığımda sorunu olduğunu gördüm. Ama herhalde alan kişi 2020 Model almış 2021 Türkçe Q klavyelerde sorun olmadığını belirtiyorlar. Doğru mudur ? Bir de yay çınlama sesi olan bir klavye midir ? Tüm artılarını eksilerini söyleyebilir misiniz ?
Red switch modelini ülkemizde oldukça fazla kişi kullanıyor ve genel olarak memnun kullanıcı geri dönüşleri oluyor. Öneririm.

ardayvl

Asistan
Reaksiyon puanı
67
Ben kullanıyorum önermiyorum. Tutukluluk sorunu var "w" tuşu gidip geliyor. Kolonya dökünce tamir oluyor ama. Onun haricinde iyi ama tabi ki gamepower önermem.