Gamepower Mihawk Nasıl?

İbrahimTugraO

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Gamepower Mihawk kullananlar deneyimlerinizi paylaşır mısınız bende almayı düşünüyorum.Kulaklik nasıl önerir misiniz?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cevap verin ya

Son düzenleme:

eilhanzy

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
7,872
@~ KaanCK ~, buraya gelebilirsin. Gamepower aşağı yukarı Rampage gibi marka sayılır, kaliteli midir bilmiyorum ama KaanCK size belki de daha kapsamlı cevap verecektir.

salihSR

Asistan
Reaksiyon puanı
54
Malzeme olarak zayıflar, uzun vadede sorun çıkaran ürünleri bolca var piyasada ve yeni ürünlerininde kaliteli olmayacağını bizlere zaman gösterdi, almışsanız hayırı olsun fakat tavsiyem değildir.
almadım sepette duruyordu klavye ,mouse,kulaklık alacaktım sizin yazınızı görünce bir durdum.

~ KaanCK ~

Müdavim
Müdavim
Reaksiyon puanı
1,591
GamePower'ın bazı modelleri iyi olmayabilir. Ama bazı modelleriyse çok iyidir. Mesela GamePower Sendo. Bu arada ben Kanserojen Maddeyi sormuştum.
Zamanında arkadaşım kullandı 2 hafta sonra klavyenin tuşu basmamaya başladı destek hattını aradığımızda garanti kapsamıyor dedi ama garantinin içinde tuş bozulması vardı

ThorJ

Dekan
Emektar
Müdavim
Reaksiyon puanı
9,827
Malzeme olarak zayıflar, uzun vadede sorun çıkaran ürünleri bolca var piyasada ve yeni ürünlerininde kaliteli olmayacağını bizlere zaman gösterdi, almışsanız hayırı olsun fakat tavsiyem değildir.
Aynen öyle, malzeme kalitesinden vs. düşüyorlar, sadece panel iyi oluyor. Ben de pek önermiyorum açıkçası.