GamePad

Bu konuyu okuyanlar

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
Merhabalar ben yakın zamanda 2 adet oyun kolu almaya karar verdim. Etrafta dolanırken çok farklı markalar arasında kaldım ben titreşim özelliği bulunan kablosuz ve ya kablolu fark etmez ama kablosuz olması tercihimdir L2 R2 tuşları hassasiyetli oyun kolu alacağım hangi marka model tercih edersiniz bir tanesine en fazla 250 tl limitim var. Monster MSI Logitech markalarının modelleri nasıl sizce ? PC de kullanacağım bluetooth var. Eğer kaliteli kablolu varsa olur 250 300 e de 2 tane alırım

The Commander

Profesör
Reaksiyon puanı
1,338
Hocam Monster'ın kolu ben de var. Çok iyi fiyatına göre. Kardeşimle oynuyoruz, ikincisini almaya niyetim vardı ancak çok uzun zamandır stokta yok. Bana kalırsa bir süre daha gelmez, yani beklemeye gerek yok diye düşünüyorum o yüzden. Söylediğiniz fiyatlara yakın kablosuz Carrefour sitesinde F710 var. Bundan bir 6-7 yıl önce kullanmıştım F710, memnundum ancak biraz plastiği sert bir kol. Yani bana sorarsanız çok ergonomik değil. Tekrar alacak olsam tercih etmem. Yine de kesinlikle kötü bir gamepad değil. Kablosuz o fiyatlara alternatifsiz kaldı. MSI'ın kablolu bir gamepadi var. XBOX kontrolcüsünü andırıyor yapı olarak, bence gayet rahat görünüyor, tercih edilebilir. İkisinin de linkini bırakıyorum.
Aslında 260 liraya Dualshock 4 buldum ancak ne kadar güvenilir ona emin olamadım. Bakmak isterseniz onu da koyuyorum.

ScorFy

Doçent
Reaksiyon puanı
361
bekleyebilirim monsteri o yuzden sorun degıl monsterı arayıp bılgı de alablılırım

HalukSonmez

Profesör
Reaksiyon puanı
747
Bana kalırsa xbox gamepad alın, tüm oyunlarla %100 uyumlu diğerleei gereksiz geldi bana.