gamepad sorunlu!!!

Bu konuyu okuyanlar

6n_adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
merhabalar ben shiftdelete.net yayınında bir çekiliş kazanmıştım ödül gamesir t2a idi elime ulaştı uzun zaman oldu pek kullanmadığım halde rt ve lt tuşları çalışmıyor ve ayrıyeten sağ analog tuşu da durduk yere dokunmazken bile çalışıyor gibi gözüküyor istediğim gibi kullanamıyorum mesela bi defa ileri ittiğimde yazılımsal olarak öyle kalıyor ama benim asıl sorunum şu an rt lt tuşları çünkü bunlar benim için en önemli tuşlar ne yapmam lazım yardım edebilirmisiniz?

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,319
Merhaba, söz konusu ürün zaten hali hazırda size hediye olarak verilmiş. SDN Ofisi tarafından verilen ürün ofise gelen ürünlerden size teslim edilmiştir.

SDN Ofisi satıcı firma olmadığı için lütfen ürünün firma yetkilileri ile görüşme yapmanız rica olunur.

Saygılarımla.

6n_adam

Öğrenci
Reaksiyon puanı
4
Merhaba, söz konusu ürün zaten hali hazırda size hediye olarak verilmiş. SDN Ofisi tarafından verilen ürün ofise gelen ürünlerden size teslim edilmiştir.

SDN Ofisi satıcı firma olmadığı için lütfen ürünün firma yetkilileri ile görüşme yapmanız rica olunur.

Saygılarımla.
BEN SDN DEN ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM ZATEN BEN NASIL TAMİR EDEBİLECEĞİMİ ÖĞRENMEK İSTİYORUM

Son mesajlar