Gamepad mı mause mi

Bu konuyu okuyanlar

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Selamlar sevgili arkadaşlar bugün size bir sorum olacaktı ben zula gibi oyunları oynuyorum (zula oynayanlar yazsın özelden) ve bi mauseye ihtiyacım oldu ve aklıma gamepat almkada geldi sizce hanfisini almalıyım zulada keskin nişancı filan girdiğimizde adamalr mausesi iyi oldupundan çat çat indiriyolar ondan almak istiyorum bütçem 30 35 dahada arttıramam eğer mause derseniz ışıklı bi mauser olursa sevinirim

Castaft

Doçent
Reaksiyon puanı
900
30-35TL'ye iyi bir Mouse bulamazsınız. O parayı direkt zulaya verirseniz daha başarılı olursunuz.

niyazi5859

Dekan
Reaksiyon puanı
5,096
Selamlar sevgili arkadaşlar bugün size bir sorum olacaktı ben zula gibi oyunları oynuyorum (zula oynayanlar yazsın özelden) ve bi mauseye ihtiyacım oldu ve aklıma gamepat almkada geldi sizce hanfisini almalıyım zulada keskin nişancı filan girdiğimizde adamalr mausesi iyi oldupundan çat çat indiriyolar ondan almak istiyorum bütçem 30 35 dahada arttıramam eğer mause derseniz ışıklı bi mauser olursa sevinirim
Hocam zula için gamepad neden istiyorsunuz 30 35 Tl ye alacağınız mouseler sizi tatmin etmez ve @Umut Çelik in rehberine bakabilirsiniz

fortekno

Asistan
Reaksiyon puanı
189
Gamepad zula gibi rekabetçi oyunlarda iyi olmaz rakibiniz bir mouse hareketiyle kafasını 180 derece çevirirken sizin çevirmeniz ve hedef almanız daha zor olur dolayısıyla gameped değil mouse almanızı öneririm. Bütçe konusuna gelecek olursak 35 ₺ ye pek de iyi bir mosue bulamazsınız o yüzden alacağınız mouse'un ışıklı değil kaliteli olmasına bakın derim.

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Hocam zula için gamepad neden istiyorsunuz 30 35 Tl ye alacağınız mouseler sizi tatmin etmez ve @Umut Çelik in rehberine bakabilirsiniz
Linkini atabilirmisiniz
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ozaman 30 tl ye kaliteli bi mause önerirmisiniz

egle

Doçent
Cezalı
Reaksiyon puanı
917
Son düzenleme: