Gamepad Basılı Kaldı

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
s.a bende bir tane gamepad var oyun oynuyorum ama dün birden bire camera nereye dönerse dönsün oyundaki karakter güney doğu ya doğru gidiyor soldaki tuşlardan değilde analogdan toplardan oynuyorum basılı kalmıştır diye içini açtım ama analogun o yuvarlak topları ayrılmıyor bir iki baktım bastırdım falan sonra bişey yapamadığım için geri taktım ve oyuna yeniden girdim sorun kalmamıştı ki 1 dk oldu yada olmadı gene sürekli yürümeye başladı oradaki basılı kalmasını nasıl halledicem biraz garip bişey istiyorum biliyorum ama nolur nolmaz sormaktan zarar gelmez sonuçta

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Çin malı kollarda olağan bir durum bu.Snopy marka kolum vardı pes oynarken kendi kendine sola doğru çekmeye başladı, adamlar baktım sola koşuyor:)Kolu alalı henüz 2 hafta filan olmuştu.Kaçl kere açtım temizledim filan fayda etmedi.En sonunda logitech aldım kurtuldum:)
Ne marka kolun?

turkara1643

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Çin malı kollarda olağan bir durum bu.Snopy marka kolum vardı pes oynarken kendi kendine sola doğru çekmeye başladı, adamlar baktım sola koşuyor:)Kolu alalı henüz 2 hafta filan olmuştu.Kaçl kere açtım temizledim filan fayda etmedi.En sonunda logitech aldım kurtuldum:)
Ne marka kolun?
markası PRİGE made in PRC yazıyor PRC neresiyse

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Prc Public Republic of China nın kısaltılmışı yani bildiğimiz Çin :)
Ne kadardır kullanıyordun kolu

Mai Nai

Guru
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Dediğim gibi kaç defa açtım temizledim ama nafile düzelmedi sorun.

mendocino

Rektör
Reaksiyon puanı
81
ac icini bak kırılan bisey yoksa halldersin..ama kırıldiysa yapcak bisi yok zaten ugrasmayada degmez 10 liraya satiyolar

enrooy

Profesör
Reaksiyon puanı
14
hocam yapamazsan ki büyük ihtimal olmaz çin malı bütün kollarda böyle olur genelde daha iyi kaliteli bir kol al derim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
S.a gençler benimde kol basili kaldi ama tuşlar on numara oyun içine giriyorum basilli kaioyor birde benim kol pilli yani uzaktan kablosuz şu soruna bir el atin yaaa 50 milyon verdim atamiyorumda:devil::devil:

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Senin durum daha fena :laugh: benim kolu kuzen verdi alamıyorum da ama çok pahalı olduğunu sanmam 50 TL bir kola vermek için bana göre fazla git 700 TL onun setini al