Gameloop Ses Gecikmesi Sorunu ( PUBG Mobile )

Bu konuyu okuyanlar

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Merhabalar arkadaşlar. Gameloop ile görüntü bulanıklığı yaşıyordum. Özel ölçeklendirme ile sorunu çok şükür hallettim. Ama başka bir sorun daha var. Ona çözüm bulamadım. Sorun şu;

Gameloop ile PUBG Mobile oynarken ses 1,2 saniye geç geliyor. Mesela ateş ediyorum 1 saniye sonra ses geliyor. Kablolu kulaklık kullanıyorum. Ses kartım da güncel. Böyle bir sorun yaşayan veya çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
farklı bir emülatöre geçmeyi deneyebilirsin
Hocam ilginiz için teşekkür ederim öncelikle.
Görüntü ve ses sıkıntısı yaşayınca alternatif bir emulatör baktım. Ldplayer isimli emulatör buldum. Onda bu sıkıntılar yoktu lakin eşleşme sorunu vardı. Gameloop ile 3 saniyede girdiğim oyuna ldplayer ile 2,3 dakikada anca giriyordum ve hep aynı kişilerle eşleşiyordum.

Alper Yüksel

Doçent
Reaksiyon puanı
309
Hocam ilginiz için teşekkür ederim öncelikle.
Görüntü ve ses sıkıntısı yaşayınca alternatif bir emulatör baktım. Ldplayer isimli emulatör buldum. Onda bu sıkıntılar yoktu lakin eşleşme sorunu vardı. Gameloop ile 3 saniyede girdiğim oyuna ldplayer ile 2,3 dakikada anca giriyordum ve hep aynı kişilerle eşleşiyordum.
nox player deneyebilirsiniz

grav1tyPLUS

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Merhabalar arkadaşlar. Gameloop ile görüntü bulanıklığı yaşıyordum. Özel ölçeklendirme ile sorunu çok şükür hallettim. Ama başka bir sorun daha var. Ona çözüm bulamadım. Sorun şu;

Gameloop ile PUBG Mobile oynarken ses 1,2 saniye geç geliyor. Mesela ateş ediyorum 1 saniye sonra ses geliyor. Kablolu kulaklık kullanıyorum. Ses kartım da güncel. Böyle bir sorun yaşayan veya çözümü bilen varsa yardımcı olabilir mi ?
Çözümünü bulabildin mi acaba ?

wusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
arkadaşlar şu ayarı kapatıp deneyin. Bendede vardı şuan çok az gibi oldu.Bi deneyin bakalım.

Ekli dosyalar

• resim_2021-02-10_234700.png
    resim_2021-02-10_234700.png
    29.8 KB · Görüntüleme: 1,070

wusti

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler hocam. Bir deneyelim bakalım
Hocam düzeldi mi ses? Bir de bulanık görüntüyü nasıl hallettiniz? Bende bide o sıkıntı çıktı. Biraz uğraştım düzeldi gibi ama yine var. Çözümü var mı sizde?

emreqoral

Öğrenci
Reaksiyon puanı
29
Hocam düzeldi mi ses? Bir de bulanık görüntüyü nasıl hallettiniz? Bende bide o sıkıntı çıktı. Biraz uğraştım düzeldi gibi ama yine var. Çözümü var mı sizde?
Hocam söylediğinizi deneme fırsatım olmadı. Bulanıklık sorununu da Windows un ekran çözünürlüğü ayarlarından kendim manuel %125 yaparak hallettim. Otomatik de olunca bulanık görünüyor.

Mehmetkc

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam söylediğinizi deneme fırsatım olmadı. Bulanıklık sorununu da Windows un ekran çözünürlüğü ayarlarından kendim manuel %125 yaparak hallettim. Otomatik de olunca bulanık görünüyor.
Kardeşim çözebildin mi sorunu diğer oyun vs hiç bir şey de yok benim için önemli olan pubg da gecikme var halledebildin mi sen

Stefua

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Oyundan çıkın. Gameloop Ayarlarına girin. 'Motor Ayarları' Sekmesinden en alttaki 'Ses Kanalı' Seçeneğini 'Direct Sound' Yapın Ses Gecikmesi Ortadan kalkacaktır..
Wawe Sound Seçeneği Sesi iyileştirmek için seçiliyor fakat Seçili Olduğu için Ses gecikmeye giriyor.