Yardım Gameloop pc yi yavaşlattı

Bu konuyu okuyanlar

MirzaBindal

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar gameloopu pc ye indirmiştim pc nispeten hızlıydı sonradan silmeye larar verdim bğtğn dosyalarını sildim gameloopun, denetim masasından program kaldır yerinden de kaldırıdm fakat bilgisayarda bir yavaşlama hissediyorum önceki haline göre gözle görülür bir yavaşlama var çözümü olan var mı?

taylorsaundles

Asistan
Reaksiyon puanı
119
Evet aynısı bende de yaşanmıştı. Orta segment bilgisayarlara gameloop vs. gibi emülatörler nedense bir yavaşlık koyuyor. Tabii bunun yazılımsal olarak açıklamasını daha iyi yapabilecek forum üyeleri var ancak tek elimden gelen sizinle aynı durumu yaşamışlığım ve yalnız olmadığınız. Tek çare olarak temiz format atmıştım ben, siz de deneyebilirsiniz.

《AKİF》??

DM'den bilgi verilmiştir
Reaksiyon puanı
470
Arkadaşlar gameloopu pc ye indirmiştim pc nispeten hızlıydı sonradan silmeye larar verdim bğtğn dosyalarını sildim gameloopun, denetim masasından program kaldır yerinden de kaldırıdm fakat bilgisayarda bir yavaşlama hissediyorum önceki haline göre gözle görülür bir yavaşlama var çözümü olan var mı?
Temp diye bir yere de dosya atıyordu bi bakın derim. Bir de görev yöneticisinde çince şeyler duruyor mu?