Bu konuyu okuyanlar

Hakan Göçmez

Asistan
Katılım
11 Ocak 2017
Mesajlar
343
Reaksiyon puanı
24
Puanları
18
Yaş
31
game-of-thrones-7-sezon-ne-zaman-baslayacak--7397305.Jpeg


Game of Thrones ne zaman başlayacak ya da Game of Thrones 7. Sezon ne zaman yayınlanacak gibi pek çok soru işareti gündemde yer alırken, dizinin takipçileri için artık durum daha net.

Dizi tarihinin bugüne kadarki en başarılı yapımlarından birisi olmayı başaran Game of Thrones, 6 sezondan beri sevilerek takip edilerek bu ilgi, dizinin her zaman gündemde kalmasını da sağlıyor. Geçtiğimiz sezonun sona ermesinin ardından yeni sezon için beklentiler oluştu. Game of Thrones 7. Sezon ne zaman çıkacağı noktasında bugüne kadar gelen bilgilerde yeni sezonun gecikeceği belirtilirken, şu an için en önemli gelişme, dizinin çekimlerine başlanması.

Game of Thrones Yeni Sezon Ne Zaman Yayınlanacak?

Daha önceki sezonları genelde Nisan’da başlaması nedeniyle bu Nisan ayı için büyük bir beklenti olsa da dizi büyük ihtimalle Nisan’da yayınlanmayacak. Paylaşılan son bilgilere göre Game of Thrones 7. Sezonu için başlangıç tarihi Haziran olacak. Game of Thrones 7. Sezon 1. bölümüyle 25 Haziran 2017 tarihinde yayınlanması beklenirken, dizinin yayınlanacağı kanal HBO olacak.
 
Üst