Game has encountered an error and must close hatası

Bu konuyu okuyanlar

Evrensel12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Başlıkta yazdığı gibi bilgisayarımda capitalism 2 indirmek isteyince bu hatayla karşılaşım 2-3 hafta sonra prototype2 indirdim oda aynı hatayı aldı şimdi house flipper indirdim oda aynı hatayı aldı uygulamayı açıyorum bu hata geliyo v crash veriyor.Aynı şekilde roblox ta giremiyorum ama robloxta beyaz ekran oluyor hata vermiyor.
internette birşey bulamayınca kendim testler yaptım ve hata hakkında bilgi edindim.
bilgisayarım laptop GTX960M ekran kartı son sürüm driver windows 8.1 işletim sistemi 64 bit intel i7 işlemci fakat sıkıntı ekran kartlarında gibi.
Aygıt yöneticisine girince bana 2 ekran kartı driveri gösteriyor biri nvidia kartı 960M biri intel grapich4600 ikisi birden devredeyken bu hata oluyor intel driveri devre dışı bırakınca capitalism2 hiç açılmıyor hata bile vermiyor prototype2 oynanıyor house flipper 3fps (cidden) robloxta sıkıntısız ama renkler değişiyor kırmızı daha açık oluyor siyah koyulaşıyor fln.Nvidia kartın driver'ini devre dışı bırakınca capitalism2 yine açılmıyor prototype2 de açılmıyor house flipper 10fps falan oluyor robloxta 10-15fps oluyor.
böyle saçma bir mevzu var laptop 6-7 yıllık modeli lenovo y50-70 dökülmeye başladı USB girişlerinin oralar dökülüyor tozlu kirli falan düzeltmenin yolu varmı?

babapuro

Asistan
Reaksiyon puanı
141
d-dostum bunu araştırcam (yarın)

Fear/Loyo

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Temiz format iyi gelir ben minecraft en tüsük ayrls 1 fps alıyrtm format atmıstım. ve sonra fspm gene 300

Evrensel12

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Deniyeceğim formatı.