Öneri Game garaj slayer 2 10XL vs Legion 5 pro intel

Bu konuyu okuyanlar

Ahmet4560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Merhabalar. Maksimum 35000 lira düzeyinde hem oyun hem üniversite kullanımı için bir laptop arıyorum. Aslında aklımda hp omen 17 de var ama hiçbir yerde stokta olmadığı için bulamıyorum. Araştırdığım kadarıyla bu iki laptop en çok önerilenler arasında. Başta da belirttiğim şekilde kullanabileceğim 1TB+ ssd'si olan mümkünse de iyi hoparlörlü bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim? Eğer varsa başka önerlilere de açığım. Şimdiden teşekkürler

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Butceyi biraz zorlayabilirseniz Legion 7 mevcut.

Ahmet4560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Zorlayamam gibi görünüyor. Bu Legion 5'in intel ve 3060 versiyonu beni içine çok çekti. Uzun dönem için kaç yıl götürür acaba? Oyunlarda ulrta takıntım yok genelde orta yüksek arası oynarım.

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Bu fiyata çıkmışken gamegaraja para vermezdim hiç kullanmadım ama fazla bilindik marka da değil ben güvenmiyorum

Ahmet4560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bu fiyata çıkmışken gamegaraja para vermezdim hiç kullanmadım ama fazla bilindik marka da değil ben güvenmiyorum
Evet ben de o yüzden çok kararsız kaldım ve içim de el vermiyor ama başka yerlerde ısrarla tavsiye ettikleri için buraya sorma gereği duydum. Legion 5 hakkında ne düşünüyorsunuz?

MG4446

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,260
Evet ben de o yüzden çok kararsız kaldım ve içim de el vermiyor ama başka yerlerde ısrarla tavsiye ettikleri için buraya sorma gereği duydum. Legion 5 hakkında ne düşünüyorsunuz?
Hakkında kötü yorum görmedim ve mağazada biraz bakmıştım çok güzel gözüküyordu youtubeden uzun kullanım testlerine bakıp karar ver bence

esterqoon

Asistan
Reaksiyon puanı
41
Merhabalar. Maksimum 35000 lira düzeyinde hem oyun hem üniversite kullanımı için bir laptop arıyorum. Aslında aklımda hp omen 17 de var ama hiçbir yerde stokta olmadığı için bulamıyorum. Araştırdığım kadarıyla bu iki laptop en çok önerilenler arasında. Başta da belirttiğim şekilde kullanabileceğim 1TB+ ssd'si olan mümkünse de iyi hoparlörlü bu ikisinden hangisini tercih etmeliyim? Eğer varsa başka önerlilere de açığım. Şimdiden teşekkürler
Lenovo Legion 5 intel versiyonların amd ye göre daha performanslı ve ısınma olarak daha düşük sıcaklıklarda çalışıyor hatta biraz daha bekleme şansın varsa intel core i5-12500H ve 12700H versiyonları çıkmaya başlar

Ahmet4560

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Lenovo Legion 5 intel versiyonların amd ye göre daha performanslı ve ısınma olarak daha düşük sıcaklıklarda çalışıyor hatta biraz daha bekleme şansın varsa intel core i5-12500H ve 12700H versiyonları çıkmaya başlar
Üniversite sonuçlarına (20 Temmuz - 25 Temmuz arası) kadar bekleyeceğim. O tarihe kadar çıkacağını düşününüyor musunuz?

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Üniversite sonuçlarına (20 Temmuz - 25 Temmuz arası) kadar bekleyeceğim. O tarihe kadar çıkacağını düşününüyor musunuz?

Genelde tüm modellerin bizim ülkeye gelmesi Ağustos - Eylül'ü bulur. Daha Monster'da bile yok 12. nesil işlemcili modeller.

Strauss

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1

Merhaba Görkem bey
Techmindbilisim adli sitenin fiyatları diger alışveriş sitelerine göre cok çok uygun. Bu site guvenilir midir daha once alışveriş yaptınız mi acaba
Şimdiden teşekkür ederim.

Görkem Say

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
24,982
Merhaba Görkem bey
Techmindbilisim adli sitenin fiyatları diger alışveriş sitelerine göre cok çok uygun. Bu site guvenilir midir daha once alışveriş yaptınız mi acaba
Şimdiden teşekkür ederim.

Sitede sorun yok ama urunleri yurt disi o yuzden fiyatlari uygun. 1 yil garantili oluyorlar ve klavye Ingilizce duzeninde.