Game Garaj Pollux 3TN Donma sorunu

Bu konuyu okuyanlar

Sultan Alparslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Arkadaşlar 3-4 ay önce Pollux 3TN Aldım gayet memnundum, Bu ayda bilgisayar baya yavaşladı, Daha doğrusu baya bi sorun yaşadım yaşadığım sorunları anlatayım;
Gameloop'u kaldırtıktan sonra driverim bozuldu ekran kendi kendine takılıp durmaya başladı.

Steam'den Conqueror's Blade yükledim yükledikten sonra oyundaki FPS'im dikkatimi çekti, En düşük ayarlarda 720p Çözünürlüğünde bile FPS 20-30 zor alıyordum. Daha öncesinde bu oyunu bu bilgisayarda oynamıştım neredeyse en yüksek ayarlarda bile rahatça oynuyordum.

Steam'den Outlast yükledim sonra oyun oynanmaz haldeydi sürekli drop yiyorum tadım tuzum kaçtı.

Steam'den Mount blade warband yükledim bu seferde savaşlarda rakip ordu 130 Kişi Benim ordum 150 kişi (Örnek) Oyun acayip donmaya başlıyor 20 FPS'in üstüne çıkmıyor en düşük ayarlarda bile.

Arkadaşlar bana bi yol gösterin lütfen ne yapmalıyım Bilgisayar'ı garantiye yollamalımıyım daha doğrusu alırlar mı? ve Ben 1 TB Seagate Barracuda HDD Almıştım taktım, Şuan garantiye alırlar mı? tam sistemimide yazayım.

İ3 9100F 3.60GHz
8 GB Single Ram Ballistix Crucial 3000MHz
Biostar H310MH-P
Palit GTX 1650 gp 4 GB Oc
Pioneer APS-SL3N-240 240 GB 500MB-400MB's
Seagate Barracuda 1 TB HDD 7200rpm
Gamegaraj 450 Watt 80 plus Bronze

Son düzenleme:
S

SDN Anonim 608469

SDN Okuru
Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Güvenli moda alıp DDU ile driverı kaldırıp tekrar yüklemenizi öneririm ve Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.

Sultan Alparslan

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Yazılımsal olduğunu düşünüyorum. Güvenli moda alıp DDU ile driverı kaldırıp tekrar yüklemenizi öneririm ve Malwarebytes ile tarama yapabilirsiniz.
Hocam Malwarebytes ile tarama yaptım birçok Antivirüs ile yaptım. Bilgisayarıda Temiz Kurulum İle Formatladım, Şuan zaten yeni kurdum Driverimi.

İsimyok08

Profesör
Reaksiyon puanı
6,108
Garanti bandrölünü söktüyseniz , sanmıyorum . Genede yollayın. Malwarebytes ile virüs taraması yapın.