Galeride ki instant upload nasıl kaldırılıyor ?

Bu konuyu okuyanlar

tcranberries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
galaxy s3 deki galeride instant upload var silinmiyor ordaki resimler ama kaldırmam gerekiyor bilgisi olan yardım edebilir mi teşekkürler.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
aynı sorun bendede var onu kaldıracagım diye rehberimi sildim

tcranberries

Öğrenci
Reaksiyon puanı
3
Bilen yok mu yahu gerçi telefonum garantiye gitti ama kaldırma işlemini bulan yada bilen varsa yazsında telefon gelince yapalım :)

Stizz

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Google+ uygulamasına girin, ordan ayarlara girdiğinizde Hızlı Yükleme özelliğini devre dışı bırakabilirsiniz.

cglrbae

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Galeriye girdiğinde üstte Albümler yazan yere tıkla bak ama onlar gizliyo sadece :/

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlardan hesaplar ve senkrz. gir gmail hesabını sil baska bir gmail hesabı al senkrze yaparken picasa foto kutucugunu bos bırak duzelır aynı sorun bendede vardı kac gundur onla ugrastım bugun cozebıldım kolay gelsın

S

SDN Okuru

SDN Okuru
bu bilgiyi veren arkadaşlara öncelikle çok teşekkür ederim. Genelde resimler net çıkmıyor neden acaba ?? ve upload olayını detaylı anlatırmısınız tşk.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ayarlar/hesaplar ve senkronizasyon/gmail hesabınızdaki web album senkronizasyonunun iptali.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
beyler benim galerimde Administrator:0 gibi bişey var bunu silemiyorum yardımcı olur musunuz ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 deki galeride instant upload sorununa çözüm: hesabınızı silmeniz ya da kaldırmanız gerekmiyor, bilgisayarınızdan
Google + hesabınıza giriş yapın; sol tarafta ''ana sayfa'' nın hemen altında ''profil'' kısmına girin.

''yayınlar'' ile başlayan sütunda; 3. sırada fotoğraflar var, fotoğraflara girin;

Paylaşılan albümleriniz
Henüz fotoğraf yüklemediniz. Yeni Fotoğraflar Yükleyin

yazan yere tıklayın, orada telefonunuzdaki instand upload klasöründe gördüğünüz resimler çıkacak. Resimlerin üzerine geldiğinzde silme simgesi çıkıyor, ben hepsini tek tek sildim, bulana kadar canım çıktı, umarım sizlere de faydası olur.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
allah razı olsun kaç gündür ugraŞIYORUM HAYAT MEMAT MESELESİYDİ WALLAHİ DÜZELDİ

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Yukarlarda, bütün sitelerde bişeyler okudum ama hiçbiri bişey yaramadı.
Birde seninkini denedim, elimle koymuş gibi yaptım eyw kardeşim çok sagol

10 numara bilgilendirdin

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ya hocam dediğin gibi yaptım ama benım s3 te albumlerde hala duruyolar resmi tıklıorum bu sefer resımler acılmıo yuklenemıor dıyo nasıl kaldırcam bu lanet albumlerı bende bır suru album olusturmus aq pıcassası altlarında tarıh var her albumun bıde pıcassanın amblemı .. silme silinmıo !

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy s3 deki galeride instant upload sorununa çözüm: hesabınızı silmeniz ya da kaldırmanız gerekmiyor, bilgisayarınızdan
Google + hesabınıza giriş yapın; sol tarafta ''ana sayfa'' nın hemen altında ''profil'' kısmına girin.

''yayınlar'' ile başlayan sütunda; 3. sırada fotoğraflar var, fotoğraflara girin;

Paylaşılan albümleriniz

yazan yere tıklayın, orada telefonunuzdaki instand upload klasöründe gördüğünüz resimler çıkacak. Resimlerin üzerine geldiğinzde silme simgesi çıkıyor, ben hepsini tek tek sildim, bulana kadar canım çıktı, umarım sizlere de faydası olur.
yazan arkadasdan ALLAH razi olsun kac gundur silemiyordum silmedikce sinirlerim alt ust oluyordu hatta format bile attim :) ama yine silinmemisti taaki bu islemi yapana kadar tekrar tesekkur ederim

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadasım slm dedıklerını yaptım yenı fotograf yukleyın yazmıyor bulamadım yardımcı olursanız sevınırım

MHSN

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
slm arkadaslar bende s3 var aynı sorun var bendede dedıklerınızı yaptım yanlız yenı foto yukleyın yazan yer yok sadece boş pencere hızlı yukleme alttada fotolarınız var tıkladıgımda foto bulunamadı dıyor yardımcı olursanız sevınırım tşk...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam herkes ayn dertten müzdarip heralde benim google + yer alan blog resimlerimden birkaçını albümlerin içine yerleştirdi silinmiyor birde ıstgram mı ne öyle gereksiz bir yere üye oldum bir kaç denem fotosu çektim oda geldi yerleşti albümlere üyeliği iptal ettim telden sildim ama albümden gitmiyor çıldıracağım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Samsung Galaxy s3 İçin İnstant Upload Resim Kaldırma.
Arkadaşlar bende aynı dertten birkaç gündür kafayı yiyordum. Yapmanız gereken basit birşey.

- Öncelikle Google+ Girin
- Sol üst köşede Anasayfa Butonu Var Tıklayın.
- Açılan Menüde Çevreler Veya Fotoğraflar Butonuna Tıklayın.
- Daha sonrasında sol tarafta açılan menüde Fotoğraflar Veya Çevreler e tıklayın.
- Sonra Gönül rahatlığıyla tek tek seçerek silme işlemine başlayın.[/FONT]

serdargvn55

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

Paylaşılan albümleriniz

teşekkürler

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hayyy Allah razı olsun yaaa kurcalamadığım menüsü kalmamıştı tel in kaç gündür sinir basmıştııı iyiceee çooook tşk lerrr

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Once Hesaplar Ve Senk.Kapatın ! Sonra Da Uygulama YoneticisineGirin Ve OradaHepsiSecenegine Girin.. Daha Sonra Alt Tarafta GaleriWar Oraya Girin ve Veri Silin Tamamen Siliniyo..

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar selam, bende çıldırıyordum da azimle buldum sanırım.;) hesabınıza bağlı google + hesabınıza gidin, sağ üstköşeden hesap ayarlarını açın, ürünlerden picase web albümü seçerek fotolarınızı buradan kaldırabilirsiniz ;) hadi geçmiş olsun

S

SDN Okuru

SDN Okuru

Paylaşılan albümleriniz

Arkadaş senden ALLAH razı olsun saol. Bir eklemede ben yapayım eger bu işlemi yaptıktan sonra hala daha tel. galeriden duruyorsa resimler
Telden ayarlar hesaplar ve senk. açın bırakın senkron yapsın bittiginde galeridende kalkmış oluyor hepsi :)
daha sonra senk. ben kapattım...