Galaxys3 64 gb sd kart formatlıyor ama kart eski haline geri dönüyor

Bu konuyu okuyanlar

rustuuckun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Herkese merhaba, telefonumdan sd karta veri atamıyorum. Telefonumdan ya da Bilgisayara teli bağladığımda da kartı formatlıyorum. Kart boş yani formatlandı görünüyor. Fakat telefonu kapat aç yaptığımda kartın içindeki eski dosyalar tekrar geliyor ve sanki hiç format atmamış gibi oluyor. Sd kartı bilgisayara hafıza kartı olarak bağladım telefondan çıkararak fakat bu defa kart formatlanamıyor uyarısı veriyor. Formatlama için hızlı formatlama seçeneğini kaldır diyorum formatlamaya başlıyor fakat bitmesine yakın aynı hatayı veriyor. Her türlü programı denedim. SD kart formatlama programları ya kartı görmüyor ya da kart formatlanamıyor hatası veriyor. Karttaki verileri her şekilde okuyabiliyorum. Fakat karta ne yeni veri atabiliyorum ne de formatlayabiliyorum. Kart SANDISK ultra micro sd 64gb. Kart için hiçbir zaman yazma korumasını kaldırın gibisinden bir uyarı da vermedi. Çok araştırdım fakat bir çözüm bulamadım. Bir de telefonumun titreşimi hiçbir şekilde çalışmıyor. Sanırım sorun donanımsal. Çünkü teli fabrika ayarlarına bile aldım fakat ilk aldığımda çalışıyordu şimdi çalışmıyor. Garantisi devam ediyor fakat servise vermek istemiyorum. Çünkü telefonu verirsem servisle uğraşmak istemiyorum. Bu konular hakkında yardımlarınızı rica ediyorum.

rustuuckun

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ne denediysem olmadı. Garantisi bitmeden değiştirmek en iyisi sanırım.