Galaxy w hakkında sorular

Bu konuyu okuyanlar

aziz1981

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
arkadaslar merhaba..ben bugün galaxy wonder aldım gercekten telefon cok güzel gerci daha önce bu tarz bir tel kullanmamıstım daha önce hep kalsik tarz telefn kullanmıstım son telim nokia6500 slide dı o yüzden telefon biraz zorluyor beni cözmeye calısıyorum. Öncelikle sunu sormak istiyorum bu kies air olayıyla pc me baglanmaya calıstım fakat olmadı.altta gösterdigi url adresini internet sayfasına yazıyorum fakat baglanmıo bunun için pc ye bi program indirmem gerekiomu..2.cisi ben bu teefona uygulamayı hangi menüden yüklücem samsung apps yazan menüdenmi bir kaç oyun ve uygulama yüklemek istiyorum ama daha arastırma asamasındayım yanlıs birsey yapmakta istemiyorum..3cüsü usb kablosuyla pcme baglanayım müzik falan atayım dedim fakat olmadı pc de hafıza kartını göremiyorum pc suite tarzı bi programmı lazım buna acaba..ilginize simdiden tesekkür ederim. indirebilecegim detaylı bi kullanma kılavuzu varsa link koyarsanızda sevinirim..

avareyimm

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
2. soruya cevap vereyim. Google Play veya Market menüsünden uygulamaları yükleyebilirsiniz.

yavuz_4106

Dekan
Reaksiyon puanı
51
Bende takip edeyim bu konuyu az kaldı bende alıcam nokia x3 ten x2 ye düştüm android banada zor gelicek gibi :D

ekonomist44

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
samsungun sayfasından kies programını indirmelisinki telefonla usb bağlantını yapasın.

telefonunda play store kuruludur oradan google(gmail)hesabını girerek oyun,programlar indirebilirsin.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
admin ben pc studio ile telefonumu pc ye bağlıyorum ama mtp modunda bağlı diyo pc studio moduna alın diyo onu nasıl yaparım

S

SDN Okuru

SDN Okuru
evet aynı soruyu bende merak ediyorum. GAlaxy wonder'imin internetini pc'de wireless ile değilde usb kablosu kullanarak nasıl kullanabilirim arkadaşlar?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
galaxy w da herhangi bir kişiye msj yazıyorum fakat göndermiyorum cıkış yapıyorum mesaj taslak olarak kaydedildi diyo fakat ben taslakları bulamıyorum lutfen yardım edin kafayı yiycem :(

S

SDN Okuru

SDN Okuru
3. soruya ayarlar>kablosuz ve ağ>usb yardımcı uygulamalarına tıkla orda belleği pc ye bağla diyo ona tıkla sonra telefonun kablosunu pc ye bağla bi şey daha gelcek yine bağla de olur