Galaxy S8 ve Galaxy S9 için ekran koruyucu film önerisi olan var mı?

Bu konuyu okuyanlar

strannyimya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Bildiğiniz gibi Galasy S8 ve Galaxy S9, edge ekrana sahip telefonlar ve piyasada güvenilebilir çok fazla ekran koruyucu film satan firma yok diye biliyorum, özellikle edge ekranlar için. Nanoteknolojik olan ekran koruyucu sıvılara çok fazla güvenesim gelmiyor, bazı yorumlara baktım ve çoğunun yalan olduğu ve para tuzağı olduğu söylendi. Sizden ricam çizilmelere karşı dayanıklı ekran koruyucu film biliyor musunuz? Telefonumun arkası için kılıf kullanıyorum sadece telefonun ön tarafı için gerekli. Teşekküler.

Orbay Yavuz

Öğrenci
Reaksiyon puanı
9
Aynen bende s9 plus için arıyorum bilen söylesin lütfen

strannyimya

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0

rtakak

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,459
Kullanmadım ancak Spigen kaliteli bir markadır. 4 farklı kılıfınu kullandım.

@SpigenTürkiye

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
spigen kırılmaz camı kullandım telefonum s8 bu arada ön taraftan toz ve hava alıp kalktı ve ön kamera foto cekerken hep puslu görüntü olusuyordu

SpigenTürkiye

Temsilci
Temsilci
Reaksiyon puanı
81
Bunlar telefon ekranında temassızlık yapabilir, bir süre sonra yanlardan kalkabilir diyorlar doğru mudur?
Merhaba,

Neo Flex ve Curved model ekran koruyucu ürünlerimizde herhangi bir temassızlık yada yanlardan atma söz konusu değildir. Spigen marka kılıflarımızla da uyumludur

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

BALAXIS

Asistan
Reaksiyon puanı
55
Merhaba,

Neo Flex ve Curved model ekran koruyucu ürünlerimizde herhangi bir temassızlık yada yanlardan atma söz konusu değildir. Spigen marka kılıflarımızla da uyumludur

Bilgilerinize sunar,
İyi günler dileriz

Uyumluda bizimkiler neden ilerde toz alıp kalkıyor kiliflariniza laf yok taş gibi ama koruyucular için öyle diyemicem kavisli telefonlar için malesef durum böyle :D

Scarneep

Asistan
Reaksiyon puanı
68
Bi espri yapacaktımda, ban yemiyim durduk yere.