Galaxy S7 Nougat güncellemesi yayınlandı!

• Konbuyu başlatan shiftdelete.net
  • Başlangıç tarihi

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar Konu (Kayıtlı: 0, Misafir: 1)

S

shiftdelete.net

SDN Okuru
Galaxy S7 Nougat güncellemesi yayınlandı!

Samsung Galaxy S7 ve Galaxy S7 Edge modelleri için uzun süredir merakla beklenen Android Nougat güncellemesi nihayet yayınlandı. Detaylar haberimizde!

Hangi Android sürümünü kullanıyorsunuz?

Son düzenleme:
Daha dün nougat durduruldu diye haber yaptınız. Bugün yayınlandı diyosunuz. Bu nasıl bi habercilik. Sırf tık almak için haber yapar oldunuz

Davut Aycan

Üyecik
SDN KALMIŞSINIZ TARİH VERMİŞSİNİZ BENDE GÜNCELLEME BEKLİYORUM GÜYA DOĞRU BİLGİ VERİYOSUNUZ DİYE SİZİN VİDEOLARINIZA VE YAZILARINIZA AYIRDIĞIM ZAMANA YAZIK BENDE SİZE İNANIP KALKMIŞ CİDDİ CİDDİ SİZİN HABERLERİNİZİ VE YAZILARINIZI OKUYORUM BE. HARBİ YAZIKLAR OLSUN. SİZ HERHALDE TÜRKİYE'Yİ O GÜNCELLEME GELEN ÜLKELERLE KARIŞTIRDINIZ. BUNU ARAŞTIRIN İLK ÖNCE NEYSE ARTIK SDN YAYINLARINI DİKKATE ALIP NE İZLERİM NEDE YAZILARINIZI OKURUM SON. YAZIKLAR OLSUN BANGIR BANGIR BU YALAN HABERLERİ YAPANLARA.....

Son düzenleme:
SDN KALMIŞSINIZ TARİH VERMİŞSİNİZ BENDE GÜNCELLEME BEKLİYORUM GÜYA DOĞRU BİLGİ VERİYOSUNUZ DİYE SİZİN VİDEOLARINIZA VE YAZILARINIZA AYIRDIĞIM ZAMANA YAZIK BENDE SİZE İNANIP KALKMIŞ CİDDİ CİDDİ SİZİN HABERLERİNİZİ VE YAZILARINIZI OKUYORUM BE. HARBİ YAZIKLAR OLSUN. SİZ HERHALDE TÜRKİYE'Yİ O GÜNCELLEME GELEN ÜLKELERLE KARIŞTIRDINIZ. BUNU ARAŞTIRIN İLK ÖNCE NEYSE ARTIK SDN YAYINLARINI DİKKATE ALIP NE İZLERİM NEDE YAZILARINIZI OKURUM SON. YAZIKLAR OLSUN BANGIR BANGIR BU YALAN HABERLERİ YAPANLARA.....
Sen haberi iyice okumamissin bu site genel olarak her gelişmeyi haber yapıyor. Türkiye'ye geldi diye başlık atmamış farkindaysan ve yavaş yavaş her telefona verilecek yazıyor boş yere haberi tam okumadan karalama yapmayin

Son mesajlar