Galaxy s6, lenovo vibe p1 mi?

Bu konuyu okuyanlar

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Ayrıyetten m9 un s6 ya göre birkaç artısı var; sd kart girişi, 1080p ekran (daha az güç tüketir daha çok performans verir), biraz daha büyük pil, metal kasa, fm radyo, boomsound çift hoparlörle daha kaliteli müzik keyfi, touchwiz e göre stabilitesini daha uzun süre koruyan sense arayüzü, vs.

madebyhg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Ayrıyetten m9 un s6 ya göre birkaç artısı var; sd kart girişi, 1080p ekran (daha az güç tüketir daha çok performans verir), biraz daha büyük pil, metal kasa, fm radyo, boomsound çift hoparlörle daha kaliteli müzik keyfi, touchwiz e göre stabilitesini daha uzun süre koruyan sense arayüzü, vs.
inceleyecem hocam internet fiyatı 50-100 tl daha pahalı ama inceleyip bakayım bi.... htc de ısınma problemi çok oluyo diyorlar o konudaki görüşünüz nedir?

Tommy Vercetti

Müdavim
Reaksiyon puanı
1,633
Güncellemeyle düzeltildi diye biliyorum. O snapdragon 810 işlemcisinin sorunuydu saat hızını biraz düşürerek hallettiler diye duydum ben şu an m7 kullanıyorum ısınma sorunu yok ve 2013 ün telefonu olmasına ve eski nesil snap600 işlemciye sahip olmasına rağmen oldukça stabil çalışıyor. Herkesin iphone ve samsung kullandığı ortamda htc kullanmakta keyif veriyor.

Son düzenleme:

madebyhg

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Güncellemeyle düzeldildi diye biliyorum. O snapdragon 810 işlemcisinin sorunuydu saat hızını biraz düşürerek hallettiler diye duydum ben şu an m7 kullanıyorum ısınma sorunu yok ve 2013 ün teledonu olmasına ve eski nesil snap600 işlemciye sahip olmasına rağmen oldukça stabil çalışıyor. Herkesin iphone ve samsung kullandığı ortamda htc kullanmakda keyif veriyor.
teşekkürler hocam