Galaxy S4 AT&T i337

Bu konuyu okuyanlar

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Amerikadan hediye olarak bana Galaxy S4 AT&T i337 geldi. Türkçe dil yok telefonda. Telefonu root yapıp türkçe dil paketi kurayım dedim ama ne yaptıysam root yöntemi bulamadım. İnternette bir kaç root yöntemi buldum ama yine de rootlanmadı telefon.
S4 9505 romunu kurarsam uyumlu mudur bu telefona? Ya da türkçe yüklü herhangi bir rom var mıdır?
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bu konuda bilgisi olan yok mu?

ea203

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Amerikadan hediye olarak bana Galaxy S4 AT&T i337 geldi. Türkçe dil yok telefonda. Telefonu root yapıp türkçe dil paketi kurayım dedim ama ne yaptıysam root yöntemi bulamadım. İnternette bir kaç root yöntemi buldum ama yine de rootlanmadı telefon.
S4 9505 romunu kurarsam uyumlu mudur bu telefona? Ya da türkçe yüklü herhangi bir rom var mıdır?
Yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkürler.
Merhaba öncelikle,bana da yurtdışından i337 olan model geldi,benim problemim şuan internet paketi üzerinden internete girememe.Aylık paketim vardı daha önceden ,bu telefona geçince telefon 4g destekliyormuş henüz burada 4g ye geçmediğimiz için problem oluyo,interneti aktif ediyorum mobil verisini ,yukarıda E ya da H yazması gerekiyorken şuan 4g çıkıyor sadece, bu şekilde olunca internete girmiyo,diğer s4lerde şebeke modu diye bi secenek varmış oradan secebiliyomuşsun 3g yi fln galiba, ben bu telefonda bunu ayarlayabileceğim biyer bulamadım,canımı sıkmaya başladı dışarıda internete çok ihtiyacım oluyor,siz de böyle bi problem varmı ,internete girebiliyorsanız nasıl yaptığınızı söyleyebilir misiniz?

artinda

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Ben de 4g yazmasına rağmen internette bir sıkıntı yok.

ea203

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
şimdi bilmiyorum ben mi becerdim bilmiyorum da artık bazen giriyo ama sabit biyerde dururken, mekan değiştirince gittiğim yerde yeni şebeke filan bulması gerekiyo galiba açıp kapatınca mobil verisini ondan sonra giriyo,yoksa girmiyo,,bir de watsap sadece wifi ile çalısıyor ,mobil veriyle çalsımıyor, ne acayip bi telefon çıktı bu böyle yaa

patlicanlidolma

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
şimdi bilmiyorum ben mi becerdim bilmiyorum da artık bazen giriyo ama sabit biyerde dururken, mekan değiştirince gittiğim yerde yeni şebeke filan bulması gerekiyo galiba açıp kapatınca mobil verisini ondan sonra giriyo,yoksa girmiyo,,bir de watsap sadece wifi ile çalısıyor ,mobil veriyle çalsımıyor, ne acayip bi telefon çıktı bu böyle yaa

Telefonun internet ayarlarından düzeltebilirsin gibime geliyo

ea203

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Telefonun internet ayarlarından düzeltebilirsin gibime geliyo
yok hocam bayağı kurcaladım ama bulamadım, birde şöyle bişey var internte girememe probleminin yanında bir de başkaları beni aradığında çoğu zaman ulaşamama problemi arttı,kendi kendine pin sormaya başladı bu aralar,telefon ilk geldiğinde ekran kalitesi gayet iyiydi ,telefon y.dışından geldiğinde burada türkçe dil için root atıp yeni bi sürüm yüklediler galiba çok anlamıyorum ama o tarz bişey,şuan ekran kalitesi fln ilk geldiği gibi değil sanki fotoğraf ve videolar biraz daha kalitesiz,şimdi tüm bunların sebebi bu root işlemi olabilir mi , ben telefonu artık türkçe dil seceneğinden feragat edip orjinaline döndürsem ilk geldiği gibi, bu problemler çözülür mü sizce bununla mı alakalıdır?