Galaxy s3 mü htc one x mi?

Bu konuyu okuyanlar

aykutsenatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S3 kullanmama rağmen aklim halen one x de sizce hangisi tercih olur

e|2hNx

Asistan
Reaksiyon puanı
0
S3 malzeme kalitesi berbat bence one x hiç denemedim ama bence iphonedaki eline aldığındaki güvenirlilik hissi sağlamlık hissi ve tabiki hızı işlevselliği hiçbir telefonda yok bence

El Padrino

Dekan
Emektar
Reaksiyon puanı
70
Yere düşer düşmez tuzla buz olan iPhone bir hayli güvenilirlik ve sağlamlık hissi veriyor gerçekten.

YellowRed

Rektör
Reaksiyon puanı
27
donanıma önem veriyorsan S3, tasarıma önem veriyorsan One X...

bu arada yakında One X+ çıkacak deniyor. yerinde olsam bir veya iki ay daha beklerdim.

aykutsenatli

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Zaten s3 var suan bende bundan önceki cihazım htc desire s di ve inanın arkadaş lar htc samsung a on basar ben bunu samsung kullanmaya başladığımda anladım.samsung sadece türkiyede ki reklam gücünü kullanıyormuş dikkat ettiniz mi hiç htc nin adam gibi reklamı bile yok reklamlara aldanıp s3 aldık gözünü sevim htc

yigot

Asistan
Reaksiyon puanı
5
Kım nederse Desın One X Testlerde s3 daha yuksek puan ala bılır ama geforce un 12 cekırdek gucunu verdıgı gpu su malı 400 den daha ıyıdır

Şöyle anlatayım

Pc'lerde Nvidia Gtx 560 la Hd 6850 2 side 1 gb 256 bit tir ama GRX 560 Daha dazla performans verir gpu nun mimarisi felan herseyı onemlı Ayrıca Ozel bır market vardı tegrazone market galıba oda ayrı bı + sı one x ın bence Samsun galaxy s3 ten tek - yanı sarj performansı ...

What The Hell

Profesör
Reaksiyon puanı
9
Bu konuda bile iphone lafı geçiyorçisa birilerinin içinde baya bi ukte kalmış. S3 s2 kadar kaliteli malzemeden üretilmedi. Ekranı çatlayan mı dearsin,ark kapağı kırılanmı dersin ne dersen de baya var böyle kişi. Plastiği bile savunanlar vardı vakti zamanında şimdi iphone'a laf atıyorlar zavallıcıklar. :)

ahmeta

Profesör
Reaksiyon puanı
36
HTC bana göre daha sağlam ve kaliteli ürünler sunuyor kullanıcılarına, Samsung da malzemesi dandik içeriği zengin ürünler sunuyor.
Burada karar bizlere kalıyor ne istiyoruz ve bu istediğimizi hangi ürün daha çok veriyor?

erdoganguler

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
donanım haberin bir videosu vardı yaklaşık 50 dk lık bir video. tasarım bakımından one x daha iyi ama performans ve uygulamalar bakımından samsung daha iyi görünüyor. htc nin bataryasının çıkmaması bence cok büyük bi - neden böyle saçma bir şey yapmışlar anlamadım

Requ3m

Doçent
Reaksiyon puanı
2
@aykutsenatli

xda diye bir site var. Bu dünyadaki en iyi android sitesi diyebiliriz. Burdaki geliştiriciler s3 çıkana kadar hep one x'e ağırlık veriyorlardı. S3 çıktı, benchmarklarda one x i geçti, artık hepsi s3 e ağırlık veriyor.
[MENTION=259163]yigot[/MENTION]

one x sadece 3d yönünden kazanıyor fakat 2d, işlemci, ram, hafızasının hızı vb her şeyde s3 önde.

lordarcual

Profesör
Reaksiyon puanı
6
S3 malzeme kalitesi berbat bence one x hiç denemedim ama bence iphonedaki eline aldığındaki güvenirlilik hissi sağlamlık hissi ve tabiki hızı işlevselliği hiçbir telefonda yok bence
Doğru diyorsun. Yaf kardeşim adam soru soruyor hiç burada tavsiye edersiniz ? gibi bir soru var mı Allah aşkına ? Birde hala epılı savunuyorsun bize. Git maymun filan besle ya. Bu arada getirde ayfonda film izleyelim valla 3.5"'lik ekran harika !!!

araba5

Asistan
Reaksiyon puanı
0
One x te daha yazılım sorunları var jelly bean çıkınca one x canavar olucaktır.S3 içinde geçerli

VaeVictis

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tasarım ve malzeme kalitesi olarak Htc One X.Donanımsal olarak hemen hemen eşitler.Yazılımsal olaraksa bunca yıl pda işinde olan HTC firmasına şaşırmıyor değilim açıkcası.Samsung bu işin altından başarıyla kalktı bence.Ifa teknoloji forumunda bakalım HTC bir gelişme gösterebilecek mi.Açıkcası bende Şubat ayında telefonumu değiştireceğim.1 hafta kadar S3 kullandım ama pek bana hitap etmiyor gibi geldi.Ben sense arayüzünü çok beğeniyorum açıkcası Jelly beanin sade arayüzü bile tuchwizden daha kullanışlı ve görsellikli geliyor bana.Ben çok fazla rom rot bilmem ne işlerinden anlamam ama Htc candır ya :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
kesinlikle s3 ben ikisinide kullandım s3 diyorum başka lafa gerek kalmıyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
merak ettim bu s3 ya da one x diyenlerin kaç tanesi bu cihaları gerçekten eline aldı

Tekno Çocuk

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Kıyas.la'da karşılaşmaları;

*http://kiyas.la/cep-telefonu/karsilastir/Samsung-I9300-Galaxy-S-III-vs-HTC-One-X

Kıyas.la'ya göre Samsung Galaxy SIII'ün artıları;

*Daha fazla disk genişletme kapasitesi...
*Daha küçük boyutlar...
*Daha yüksek dahili depolama kapasitesi...
*Daha büyük ekran...
*OLED ekran...
*Biraz daha ince...
*Görüntülü sohbet (SIII'de hem 3G hem de Wi-Fi ile görüntülü görüşme var,One X'te ise sadece Wi-Fi)

Kıyas.la'ya göre HTC One X'in artıları;

*Daha güçlü işlemci...
*Biraz daha hafif...
*Daha yüksek pixel yoğunluğu...

S

SDN Okuru

SDN Okuru
haklısın kardeş bir htc kullanıcı arkadaşımda bana tavsiye etti.hatta iphoneden bile kaliteli diyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaş one x 1.5 ve 5 çekirdekli tegrada 1 çekirdek veriyor 4 telefonun zaten hem bide beats dünyanın en iyi ses sistemi s3 artıları s3 de tek var arkadaşlar akıllı olun one x in arka kapagı tornavidaya kadarr dayanıklı yanı akıll var mantık var tegra bide biligisayar ekran kartı hesap et yani one x de tasrım harikası yaa s3 ise ortada kamera yanda flaş dier yanda hoperlör var akıl var mantık var yaa şimdi one x beats kulaklık yanında veriliyor 400 tl kulaklığı :D ek dahil fiyatı turkcell de