Galaxy s3 mini bildirim sorunu

Bu konuyu okuyanlar

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selam beyler, online hesaplarima mesaj geldiginde bana bildirim geliyo, ses, titresim hersey var ama ekran uyari isigi yyanmiyo.guc taaarrufunda ve degilken denedim fark iolmadi.go power kullabiyorum obdan olabilir mi acaba? @

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
ayarlar - ekran- led gösterimi kısmına bak , seçilimi bildiriler..

eğer seçili ise ve buna rağmen olmuyorsa wipe yap düzelir

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam ayarlarda led gosterimi diye bişey yok

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Beyler bunun neden kaynaklana bilecegini bilen kimse yok mu?

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
wipe yap.. wipe yaparsan düzelir.. ama yedeklerini almayı unutma

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Hocam tel zaten 1 günlük wipe de yapsam bişey degismez ki

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Hocam tel zaten 1 günlük wipe de yapsam bişey degismez ki

canım kardeşim telefonun 1 günlük olması telefonun kusursuz olmadığı anlamı taşımazki :) yazılımsal bir problem olduğu kesin..

1- yaa yeni rom yükleyeceksin ,
2- ya da servise vereceksin durumu düzelteceksin :)

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Yani basit bi ayar degistirmeyle olcak bisey değil diyosun:)

sirnatli21

Asistan
Reaksiyon puanı
3
Yani basit bi ayar degistirmeyle olcak bisey değil diyosun:)

bunu en iyi wipe yaparak anlayabilirisn.. eğer wipe yapınca düzelmiyorsa yazılımsal bir sorun var demektir.. ama öncesinde wipe yapmanı öneriyorum sana

stam01

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Wipe yapmak fabrika ayarlarina donmekse denedm bisey degismedi

ByMakroad

Asistan
Reaksiyon puanı
0
arkadaşlar neden minide led ışık göstergesi olmaması

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telim galaxy s3 mini. ya mesaj geldiğinde titreşim oluyo bu mesajdaki titreşimi nasıl kapatabilirim yardımcı olun ? :dil: bide yüz ifadeleri sonradanmı yüklenebiliyo ?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
:mad:arkadaşlar bu s3 minide bi çok şey eksik alttan tre bile yok bunları nasıl ayarlayacam

S

SDN Okuru

SDN Okuru
hareket sensöründen akıllı uyarmayı kapatacaksın.Böylece mesaj geldiğinde ve aline aldığında titreme yapmayacak

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Selam Arkadaslar bir sorunum var yardimci olacak kisi var mi bir arkadas

S

SDN Okuru

SDN Okuru
selam beylerr ya ben galaxy s3 mini aldım daha ıkı gunluk ılk aldıgım gun nete gıryordu ıkıncı gun ıse gırmıyorr her yolu denedım ayarlarıda duzenledım formatta attım olmadı duzelmedı ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım

guide08

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
selam beylerr ya ben galaxy s3 mini aldım daha ıkı gunluk ılk aldıgım gun nete gıryordu ıkıncı gun ıse gırmıyorr her yolu denedım ayarlarıda duzenledım formatta attım olmadı duzelmedı ne yapabılırım yardımcı olursanız sevınırım
Hattınla ilgilidir

androchar

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selam beyler, online hesaplarima mesaj geldiginde bana bildirim geliyo, ses, titresim hersey var ama ekran uyari isigi yyanmiyo.guc taaarrufunda ve degilken denedim fark iolmadi.go power kullabiyorum obdan olabilir mi acaba? @

Samsung appse gir ve güncellemelere bak bi orda samsung push service diye bur uygulama varsa ondan kaynaklanıyor olabilir.

farukarslan

Doçent
Reaksiyon puanı
1
yazılımsal bir sorun bende sola var 2.3.7 de düzgün çalışan led 4.0 da sadece açma düğmesine basınca yanıyor. gerçekten biraz can sıkıcı bir durum yazılımsal olduğunu düşünüyorum servise verebilirsin veya fabr.ayarına sıfırla belki düzelebilir ama kesin değil.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
telefonun titreşimni açamıyorum alarm da sessız açılmıyo mesaj geldiğinde duymuyorum

S

SDN Okuru

SDN Okuru
mesajlasma yerine gel sol en altta tusa bas yani elini oraya goturugun vakıt ısıkı yanıyo ya oraya bas orda ayarlar cıkacak ordan tıtresımı kapatıosun

S

SDN Okuru

SDN Okuru
şimdi ben galaxsy s3 mini kullanıyorum rod yükleyin dediniz ama rod yazınca baya bişeler çıkıyor hangisini yüklicem yardımcı olur musunuz?

S

SDN Okuru

SDN Okuru
s3 minide led ışıgı yok yalnız google play den ben indirdim şimdi yanıyor adı led bilinker die indirin ve deneyin :)

S

SDN Okuru

SDN Okuru
menü duzenlemede sorunum var ıstedigım uygulamayı farklı bı sayfaya tasıyamıyorum ılk zamanda yapabılıyordum bılgısı olan varmı

S

SDN Okuru

SDN Okuru
ekranda ad servıce yazıyor ve kendılıgınden saymaya baslıyor yardımcı oolur musunuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaşlar s3 minim var ve önceden tlfnu yüze yaklaştrnca arama yapılıyrdu ama şimdi yapılmıyor neden acaba bilen varsa yardımcı olblr mi?