Galaxy s3 Facebook Bildirim Sorunu

Bu konuyu okuyanlar

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Selam Arkadaşlar,

S3 telefonuma Yeni sürüm olan 4.1.2 olan polonya sürümü yükledikten sonra Facebook ve Facebook Messenger uygulamaası kuruyorum hiç bir sorun yok ama Titanyum Backup ile Tüm Sistem bilgileri ve uygulamaları geri yükledikten sonra facebook Bildirimleri gelmiyor (Beğeni Mesaj yorum arkadaşlık istekleri vs.. hiç bir şey) Gmail ve diğer her şey çalışıyor..

HER YOLU denedim bir şey bulamadım.. En son olarak Formattan sonra Facebook ve Facebook Messenger uygulamaasını yükleyip Yedek aldım Sonra Eski TAM yedeğimi Atıp Resetledim ardından Facebook için almış olduğum yedeği tekrar kurdum ama yine bildirim gelmedi Ne yapacağımı şaşırdım LÜTFEN YARDIM

plaksan

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Türkiye romunu bekleseydiniz belkide polonya romunda böyle bir sorun vardır.

halberhacker58

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a bana yardımcı olunn

benim s3 te teli güncelle dediğimde cihazınız modifiye edildi yeni güncelleme yok diyor telefona root da yapmadımn bana yardım edinnn

sadoece.

Asistan
Reaksiyon puanı
0
s.a bana yardımcı olunn

benim s3 te teli güncelle dediğimde cihazınız modifiye edildi yeni güncelleme yok diyor telefona root da yapmadımn bana yardım edinnn

Hangi sürümü kullanıyorsun kardeş ?

s.a bana yardımcı olunn

Hangi sürümü kullanıyorsun kardeş ?

thepolice2

Doçent
Reaksiyon puanı
1
iPhone kullanıyorum. Benzer sorun bende de vardı. Hiçbir şekilde Facebook uygulamasından "Push Notification" alamıyordum. Sonra telefona restore yapınca düzeldi.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Bende telefonumu 4.1.1 e yükselttim hotmail vb hepsi çalışıyor fakat facebookta bildirim - beğeni - mesaj alamıyorum ancak girersem görüyorum girmezsem yukarıdaki durum çubuğundan - led ile- yada sesli uyarı ile bildirmiyor . Ancak facebook messenger sorunsuz

S

SDN Okuru

SDN Okuru
arkadaslar çok acil yardımınıza ihtiyacım var telefonu 2 aydır aldım hıc yere dusme ve darbe almadı ama gecen gun otomatık guncelestırme ıle androıd4.1.1 ı yukledı turkıye ıcın olanı ondan sonra tellefonu acarken ve kaparken samsungun acılıs reklam sesı gelıyor ama o sımge goruntusu yok

Linos

Asistan
Reaksiyon puanı
1
arkadaslar çok acil yardımınıza ihtiyacım var telefonu 2 aydır aldım hıc yere dusme ve darbe almadı ama gecen gun otomatık guncelestırme ıle androıd4.1.1 ı yukledı turkıye ıcın olanı ondan sonra tellefonu acarken ve kaparken samsungun acılıs reklam sesı gelıyor ama o sımge goruntusu yok

Recovery modda wipe çekmeniz gerek.

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Arkadaşlar bana yardım edin lütfeennn... dün s3 aldım, faceye bildirimler geliyor, fakat ben girip bakarsam görüyorum. telefon açık, face açık bildirim geliyor fakat geldiğine dair hiçbir sesli uyarı yok ne de ekranın sol üst kısmındaki mavi ışık yanıyor. ışık da yok ses de yok, ayarlara bakarım herşey tamam görünür ama yok işte yok :(

patlicanmusakka

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Senkranizasyonu kapatmış olabilirsiniz. Tekrar aktif etmek için;

Parmağınızla ekranın üsttünden aşağıya doğru kaydırın ve karşınıza çıkan ekranda wifi gps bluetooth v.s seçimler göreceksiniz. Yine parmağınızı kullarak soldan sağa doğru kaydırın ve en sonda bulunan Sync seçimini aktifleyin. Sorununuz düzelmiş olacaktır.

Bazı cihazlatda SYNC yeni Senkr. yazmaktadır.

Kaynak: http://www.teknosoru.com/702/samsung-twitter-facebook-whatsapp-bildirimleri-gelmiyor

S

SDN Okuru

SDN Okuru
Meraba arkadaşlar benimde bi problemim var şöyleki. Telefondan facebook a girdiğimde beni ç.dişi olarak görüyorlar onu nasil aktif hale getiricem . şimdiden yardimlariniz için teşekkürler

alimcyln

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Arkadaşlar bana yardım edin lütfeennn... dün s3 aldım, faceye bildirimler geliyor, fakat ben girip bakarsam görüyorum. telefon açık, face açık bildirim geliyor fakat geldiğine dair hiçbir sesli uyarı yok ne de ekranın sol üst kısmındaki mavi ışık yanıyor. ışık da yok ses de yok, ayarlara bakarım herşey tamam görünür ama yok işte yok :(

Aynisj bende de vardi söyle hallettim.google chrome a gir.sol alttaki dugmeden ayarlari ac orda pop up engelle diye birsey var o seçeneği kaldir kardes.ayarlarda bulursun