Galaxy s20 FE Alınır Mı?

Bu konuyu okuyanlar

Azofer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
S20 FE'nin 256 gblik versiyonu amazonda 4800tlye alınabiliyor ama cihaz hakkında forumları okuyunca kararsız kaldım. Android 11 ile ısınma sorununun çözüldüğü söyleniyor ama dokunmatik problemi hala duruyormuş. Bu problemi hala çözememiş olmaları da garip geliyor ve cihazın fiyatı sürekli aşağı çekiliyor.
Sizin fikirleriniz neler acaba bu cihaz hakkında.
Bunu almazsam m51 almayı düşünüyorum ama gözümün bunda kalmasının sebebi telefonun tasarı ile alakalı m51 kalas gibi ama mecbur kalırsam onu alıcam.

Reaksiyon puanı
10,325
S20 FE ile M51 mukayese dahi edilemez. Dokunmatik problemi hepsinde oluyor mu bilmem ama olsa dahi bir dahaki güncellemede mutlaka çözüleceğinden eminim.

Laufeyson

Rektör
Reaksiyon puanı
13,061
Tam bütçenizi söylerseniz daha iyi öneriler verebiliriz.
S20 FE önermem.

Azofer

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Tam bütçenizi söylerseniz daha iyi öneriler verebiliriz.
S20 FE önermem.
belirli bir bütçe oluşturmadım aslında m51i bataryasından dolayı istiyorum FE'yi ise o banttaki telefon tasarımlardan daha iyi olduğu için seçtim. Telefon tercihlerimde tasarıma biraz fazla dikkat ediyorum. Bir de bu zamana kadar çoğu teknolojik aleti samsungdan alıp memnun kaldığım için samsung olsun istiyorum.S8in tasarımını çok beğenmiştim ama artık öyle görece küçük boyutlu telefonlar üretmiyor samsung.
Telefonu sadece günlük kullanım için kullandığım için m51 de benim için yeter de artar. Şuan s6 kullanıyorum ama çok eskidi artık değiştirmek istiyorum o yüzden telefon alacağım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

S20 FE ile M51 mukayese dahi edilemez. Dokunmatik problemi hepsinde oluyor mu bilmem ama olsa dahi bir dahaki güncellemede mutlaka çözüleceğinden eminim.
başka bir forumda 3 tane güncelleme geldiğini hiç birinde düzeltemediklerini yazmışlardı.

Y.Emre41

Doçent
Reaksiyon puanı
423
S20 FE yerine S10 lite alın. İşlemcisi iyi, tasarımı iyi, kronik sorunu yok

LifeStyle

Profesör
Reaksiyon puanı
802
m51 in kronik sorunları var, kullananlardan bazıları wifi çekim gücünden memnun değil, parmak izinin iyi okumadığından şikayetçi olan da var. fotoğraf kalitesi de iyi değil ne yazık ki. 7bin mah olduğu için kalın biraz. insanlardaki m51 sevdasını anlayamıyorum gerçekten.

bildiğin oyun telefonu, ver çoluğun çocuğun eline akşama kadar pubg oynasın

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
S20 FE'nin 256 gblik versiyonu amazonda 4800tlye alınabiliyor ama cihaz hakkında forumları okuyunca kararsız kaldım. Android 11 ile ısınma sorununun çözüldüğü söyleniyor ama dokunmatik problemi hala duruyormuş. Bu problemi hala çözememiş olmaları da garip geliyor ve cihazın fiyatı sürekli aşağı çekiliyor.
Sizin fikirleriniz neler acaba bu cihaz hakkında.
Bunu almazsam m51 almayı düşünüyorum ama gözümün bunda kalmasının sebebi telefonun tasarı ile alakalı m51 kalas gibi ama mecbur kalırsam onu alıcam.
S20 Fe de ekran dokunmatik sorunu var.S20 Fe almanı tavsiye etmiyorum.O bütçede S10 lite, P30 gibi cihazlardan birini almanı tavsiye ederim.

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
Güzelim tasarımı kronik sorunlar ile hiç ettiler bu cihazı ben de alacaktım ama fiyatı 6500 den 5000 altına düşmesi ve youtube da bolca sponsorlu reklamlarını gördükten sonra uzak durdum.

Düşük
S20 FE yerine S10 lite alın. İşlemcisi iyi, tasarımı iyi, kronik sorunu yok
Düşük parlaklıkta yeşil ekran problemi var diye biliyorum. İyi araştırmanızı öneririm.

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
6,381
Exynos 990 artık sosyal medyada falan ısınmıyor, sadece yüksek performans gerekli şeylerde ısınıyor. Yani oyun oynayacaksanız hala ısınıyor fakat genel olarak baya azaltılmış ısı problemi.

Yani oyun tutkunu değilseniz neden alınmasın?

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Güzelim tasarımı kronik sorunlar ile hiç ettiler bu cihazı ben de alacaktım ama fiyatı 6500 den 5000 altına düşmesi ve youtube da bolca sponsorlu reklamlarını gördükten sonra uzak durdum.

Düşük

Düşük parlaklıkta yeşil ekran problemi var diye biliyorum. İyi araştırmanızı öneririm.
O bazı serilerde var.Bide yüzde 10 parlaklıkta belli olan bir sorun.S10 lite ın ekran kalitesi ve batarya performansı çok iyiyken yüzde 10 parlaklıkta kullanmak ne kadar mantıklı?

Aviator✈️

Öğrenci
Reaksiyon puanı
35
O bazı serilerde var.Bide yüzde 10 parlaklıkta belli olan bir sorun.S10 lite ın ekran kalitesi ve batarya performansı çok iyiyken yüzde 10 parlaklıkta kullanmak ne kadar mantıklı?
Tabiki mantıklı değil ama bir problem sonuçta sadece bilgisini vermek istedim. Şahsım adına %10 altında kullanmayacak olsam da bile bile arızalı cihazı tercih etmem.