Galaxy s2 yi verip iphone 4s alsam mı?

Bu konuyu okuyanlar

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ben de galaxy s 2 var onun da bir sürü sorunu var bi kere çok ısınıyor kamerada pembe ışık sorunu var şarj da az gidiyor sizce onu verip iphone 4s almalı mıyım ???

freewill

Müdavim
Reaksiyon puanı
61
bende de aynı cihaz var ısınma yok şarzı 2 gün rahat gidiyor kamera da pembelik sorunu yok hiç bir sorunum da yok :D o yüzden ip düşünmüyorum :)

S i m y a c ı

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Bana fazla abartıyorsunuz gibi geliyor. Isınma olayı genelde ağır oyun oynarken oluyor ki bunun en büyük sebebi çift çekirdek işlemci olması. Daha fazla hissetmenize sebep olan şey ise telefonun çok ince olması ve arka kapağın da aşırı ince olması. Pembelik meselesi herkeste olmuyor ve genelde çok büyük sorun teşkil etmiyor. Şarj meselesine gelince, size şunu garanti edebilirim. Galaxy S II piyasadaki şarjı gayet iyi giden akıllı telefonlardan biri. Daha detaylı bilgi verirseniz bu hususta yardımcı olabilirim.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
dün aldım bende galaxy s2 gayet güzel IP neymiş :)

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Oncelikle hatirlatirim iphone 4 dunyanin en ince telefonu secildi ve herhangi bir isinma sorununu yansitmadi suana kadar.İphone 4s yi bilemem ama iphone 4 te İos 5 sistemi yuklu 2 gundur 3g ile nete baglaniyorum 3d oyunlar oynuyorum mesajlasiyorum telefonun sarji hala %57 de.Ben oneriyorum git bi iphone 4 yada iphone 4s al.

S i m y a c ı

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Oncelikle hatirlatirim iphone 4 dunyanin en ince telefonu secildi ve herhangi bir isinma sorununu yansitmadi suana kadar.İphone 4s yi bilemem ama iphone 4 te İos 5 sistemi yuklu 2 gundur 3g ile nete baglaniyorum 3d oyunlar oynuyorum mesajlasiyorum telefonun sarji hala W de.Ben oneriyorum git bi iphone 4 yada iphone 4s al.

Ben mi yanlış görüyorum. İki telefonun da boyutları buyur.

karlatrma.jpg

Bu da linki kendin bakmak istersen, eğer yanılıyorsam sen de kaynak paylaş. Ben de eyvallah diyeyim.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=3275

derindarbe200

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Ben mi yanlış görüyorum. İki telefonun da boyutları buyur.

karlatrma.jpg

Bu da linki kendin bakmak istersen, eğer yanılıyorsam sen de kaynak paylaş. Ben de eyvallah diyeyim.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=3621&idPhone2=3275

Kardesim galaxy s2 ye daha ince fakat her yeri ayni boyutta olmadigi icin iphone 4 dunyanin en ince telefonu olarak sectik denildi biraz bekle gosteriyim kaynagida.

Kaynak: http://9to5mac.com/2011/09/14/ahead-of-iphone-5-iphone-4-still-the-thinnest-in-uk/

S i m y a c ı

Asistan
Reaksiyon puanı
2
Kardesim galaxy s2 ye daha ince fakat her yeri ayni boyutta olmadigi icin iphone 4 dunyanin en ince telefonu olarak sectik denildi biraz bekle gosteriyim kaynagida.

Kaynak: http://9to5mac.com/2011/09/14/ahead-of-iphone-5-iphone-4-still-the-thinnest-in-uk/

Tamam alt tarafından dolayı en ince değil diyelim. Kaynak için sağol. Benim "incelik sebebiyle ısınıyor" sözüm doğru o zaman. Çünkü üst tarafı ısınıyor telefonun işlemciden dolayı.

eXen

Asistan
Reaksiyon puanı
4
değiştir arkadaşım. sonra tekrar s2 ye dönmek isteyeceksin ama onuda söyleyeyim.

mei

Müdavim
Reaksiyon puanı
36
gereksiz uzatma devam ediyor ne kullanırsa kullansın arkadaşım bırakın.

bahtersoy

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
..galaxy s2 den sonra ben de iphone 4 aldım..ama...pişmanım...1birkaç ay sabredip galaxy note alıcam...tavsiye....değiştirme...!

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır neyi kime soruyosun telefon amerikada cıkalı 2 gun olmus sen bize fikrimizi soruyosun.Kac kişi şuana kadar 4s kullanmıs nasıl bir yorum veya öneri bekliyosunki iyi veya kötü oldugunu sölesek neye göre kanıtlıycaksın veya yalanlıycaksın bu iddalerı.Bende de s2 var ve gayet memnunum bana biraz sallıyosun gibi geldi forumda dolasan s2 ip4 tartısmalarını bidaha ateşleyim dedin sanki sende ne s2 var nede ip4 alacak birisi deilsin nitekim bukadar kısır teknoloji bilginle ne bu telefonlara ihtiyacın var nede bunları kullanabilecek kapasiten.

kosasker

Müdavim
Reaksiyon puanı
49
Neden bize soruyorsun ki anlamadım.

morte

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
hayır neyi kime soruyosun telefon amerikada cıkalı 2 gun olmus sen bize fikrimizi soruyosun.Kac kişi şuana kadar 4s kullanmıs nasıl bir yorum veya öneri bekliyosunki iyi veya kötü oldugunu sölesek neye göre kanıtlıycaksın veya yalanlıycaksın bu iddalerı.Bende de s2 var ve gayet memnunum bana biraz sallıyosun gibi geldi forumda dolasan s2 ip4 tartısmalarını bidaha ateşleyim dedin sanki sende ne s2 var nede ip4 alacak birisi deilsin nitekim bukadar kısır teknoloji bilginle ne bu telefonlara ihtiyacın var nede bunları kullanabilecek kapasiten.
seni gerçek hayatta çok eziyolar galiba böyle sanal alemde asıp kesmeye vermişsin kendini bi psikoloğa görünsen daha faydalı olur bu arada kimseye yalan borcum da yok

---------- Post added at 23:29 ---------- Previous post was at 23:28 ----------

Neden bize soruyorsun ki anlamadım.
cevaplama zorunluluğun yok

yer__6

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
seni gerçek hayatta çok eziyolar galiba böyle sanal alemde asıp kesmeye vermişsin kendini bi psikoloğa görünsen daha faydalı olur bu arada kimseye yalan borcum da yok

Sen rahat ol senin kadar kendimi rezil edemem. Asıp kesmekten kastın nedir anlamadım ama hosuna gidecek seyler sölemediğim icin kusura bakma. Psikolokluk bi vaka varsa burda o da senden baskası deil. Bence s2 mi 4s mi den önce psikolojikmi yoksa cerrahi bi müdalemi lazım senin düzelebilmen için onu düşün!

blackmamba07

Müdavim
Reaksiyon puanı
3
ben de galaxy s 2 var onun da bir sürü sorunu var bi kere çok ısınıyor kamerada pembe ışık sorunu var şarj da az gidiyor sizce onu verip iphone 4s almalı mıyım ???

arkadaşım madem sorunları var değiştirip farklı bir cihaz hem de henüz türkiye'de bulunmayan, fiyatının ne olacağı belli olmayan bir cihaz alma fikrinden önce cihazı teknik servise vermeyi neden hiç denemedin? eğer cihaz garantiliyse aldığın yere götürürsün bu bu sıkıntıları var dersin cihaz teknik servise gider yapılacak birşey varsa yaparlar yapamazlarsa değişim talep edersin o da olmadı para iadesi istersin. ama bira daha geç kalırsan sana denilecek laf şudur: bu saate kadar neredeydin??

medya faresi

Doçent
Reaksiyon puanı
0
galaxy dediğin iphone çakması zaten... gerçeğinle onu neden kıyaslıyorsun elbetteki iphone

1ruby1

Müdavim
Reaksiyon puanı
37
attan inip eşeğe mi binmek istiyorsun sen bilirsin.