Bu konuyu okuyanlar

DenizAslannnn

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Galaxy Note 8 hakkında yeni sızıntı!

Galaxy Note 8 ile ilgili yeni söylentiler gelmeye devam ediyor. Samsung'un yeni phablet telefonu Galaxy Note 8 hakkında yeni görseller sızdırıldı. Yeni telefon oldukça iddialı geliyor!

Galaxy Note 8, sizce istenilen başarıyı yakalayabilecek mi?

Son düzenleme:
Reaksiyon puanı
10,324
Demek Eylüle kadar konuşacağız Note8'i... Benim merakım Android O yüklü gelebilecek mi? Bir de Snapradon 845 veya muadili Equinos ile gelip gelemeyeceği... Eğer öyle olursa sanırım 5 bin liradan aşağı zor satılır gibi... :)

treelock

Asistan
Reaksiyon puanı
59
Pek heyecan yaratacak bir şey olacağını sanmıyorum.

S8+ zaten bir nevi Note 8 gibi. Note'un tek artısı kalem olabilir.

Ekranı sonuçta 6.2'' daha büyük yapmazlar.

Kıvrık ekran olayı da bence iyi bir şey değil, kırılmaya çok müsait ve uygun cam filmi üretilmiyor hiç birine.

Fiyat olarak da 5000TL'den aşağı çıkmaz Türkiye'de komedi bir rakam olur diğer rakipleri gibi.

Sx105rRomules

Profesör
Reaksiyon puanı
177
Pek heyecan yaratacak bir şey olacağını sanmıyorum.

S8+ zaten bir nevi Note 8 gibi. Note'un tek artısı kalem olabilir.

Ekranı sonuçta 6.2'' daha büyük yapmazlar.

Kıvrık ekran olayı da bence iyi bir şey değil, kırılmaya çok müsait ve uygun cam filmi üretilmiyor hiç birine.

Fiyat olarak da 5000TL'den aşağı çıkmaz Türkiye'de komedi bir rakam olur diğer rakipleri gibi.
home tuşuyla gelebilir diyorlar ama zannetmıyorum pek öyle gelecek olsa note 7 fe var zaten onu home butonlu yaptılar bunu farklı yaparlar

ama şu parmak izi okuyucu olayından dolayı belki yaparlar fiyatta dediğingibi olma ihtimali yüksek