Soru Galaxy Note 10 Plus ile Nubia Red Magic 6 Pro takas etmek mantıklı olur mu?

Bu konuyu okuyanlar

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,238
Merhaba. Samsung Galaxy Note 10 Plus (kendi cihazım) ile Nubia Red Magic 6 Pro takas etmek mantıklı olur mu? Veya ZTE Axon 30 Pro ile?

Genellikle YouTube, Instagram, Chrome ve Sahibinden.com'da gezerim. Arada oyun da oynuyorum ama sosyal medya ağırlıklı kullanırım. Şuanki telefonumdan çok memnunum ancak takas isteyen arkadaşımı da kırmak istemiyorum.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Merhaba. Samsung Galaxy Note 10 Plus ile Nubia Red Magic 6 Pro takas etmek mantıklı olur mu? Veya ZTE Axon 30 Pro ile?
Senin için garanti,fatura vs. sorun etmiyorsa evet.Ama Nubia pek piyasası olan bir telefon değil ikinci elde.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Neden İOS geçmiyorsun? Madem değiştireceksin?

Yahya Furkan

Baadshah
Reaksiyon puanı
2,238
Senin için garanti,fatura vs. sorun etmiyorsa evet.Ama Nubia pek piyasası olan bir telefon değil ikinci elde.

Neden İOS geçmiyorsun? Madem değiştireceksin?
Aslında IOS'ta düşünebilirim hocam. Ama bütçem yeter mi bilmiyorum. Sonuçta şuanki telefonumu satıp üzerine para koyacağım.

Yeni telefon almak istememin sebebi de sadece bir değişiklik olması :D.

Düzenleme: Bir de ekranı çok kalitesiz geliyor iPhone'ların çoğunun. Babamda iPhone 13 Pro var. Benim telefonuma göre çok kötü geldi bana ekranı. Belki de gözüm Note 10+'a alıştığı içindir.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Aslında IOS'ta düşünebilirim hocam. Ama bütçem yeter mi bilmiyorum. Sonuçta şuanki telefonumu satıp üzerine para koyacağım.

Ama satmak istersen Nubia'da piyasa bulamazsın.XS Max/11 düşünebilirsin aslında :D Teklif et.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Hocam bana 11 demeyin ne olur. Daha berbatını görmedim.

Almışken 12 serisi alsam daha iyi olmaz mı? Zorlarım bütçeyi.
Olur çok daha iyi olur.12 biraz batarya sorunlu ama güzel telefon.12 Pro alırsan mutlu eder.

Zorlayamazsansa Xs Max'de güzel cihaz.

BehzatAmirim

Dekan
Reaksiyon puanı
6,982
Rica ederim.

Düzenleme: Bir de ekranı çok kalitesiz geliyor iPhone'ların çoğunun. Babamda iPhone 13 Pro var. Benim telefonuma göre çok kötü geldi bana ekranı. Belki de gözüm Note 10+'a alıştığı içindir.
RN10S'den önce Poco F2 Pro ve İPhone 12 kullandım.Redmi Note 10S'in ekranı daha güzel geldi bana İPhone 12'ye göre.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Hocam bana 11 demeyin ne olur. Daha berbatını görmedim.

Almışken 12 serisi alsam daha iyi olmaz mı? Zorlarım bütçeyi.
11 Pro max almanı tavsiye ederim.Ekranın 60hz olması dışında kusuru olmayan,her konuda beklentileri fazlası ile karşılayacak bir cihaz.

Applemania

Müdavim
Reaksiyon puanı
3,461
Biliyorum hocam.11 Pro Max batarya yönünden iyi.Ama İPhone 12 Pro işlemci,ram ve daha güncel olmasıya biraz daha önde.
12 Pro güzel cihaz ama 11 Pro max le teraziye koyduğum zaman çok ciddi farklar görmüyorum.2gb fazla ram var iyi güzelde günümüzde bir iPhone u 8 yıl kullanan kaç kişi var? Kameralarda gece modu diyoruz 12 Pro kullansan düşük ışıkta kaç sefer fotoğraf çekersin.11 Pro max günümüzde bir çok insan için çok önemli olan bataryanın kralını sunuyor.