Galaxy Ace mi? Galaxy Mini mi? Galaxy Corby mi? Yoksa Galaxy Gio mu?

Bu konuyu okuyanlar

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Selamlar...
Arkadaşlar ben bu 4 telefondan birini alacağım gözüme kestirdim fakat hangisi karar veremedim mesajları araştırdım herkes farklı birşey diyor bana galaxy ace en iyi gibi geldi bu 4 telefon arasından ama yinede size sorayım dedim.. Şimdiden cevaplarınız için teşekkürler.. :turned:

mr_rain

Müdavim
Reaksiyon puanı
441
Gio ve Ace arasında tercih yap derim öncelikle. Donanım olarak aynılar. Ace'de 5 mp flaşlı kamera var ve ekranı biraz daha büyük. Diğer tüm özellikler aynı.

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler bende ace'yi düşünüyorum ama bakalım :)

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Bakalım diğer üyelerin tavsiyelerinide dinleyeyim.Kesin bir karar vereceğim hayırlısı :) Teşekkürler bu arada baktım Desire C'ye iyi telefonmuş.. :))

AeonfluxTR

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
ace kullanıp desire c ye geçen bri olarak söylüyorum. C candır :) 0 alacaksan da uğraşma 2. el daha yüksek bi cihaz al bence saydığın cihazların hiçbiri güncelleme almayacak çünkü. bunları da dikkate al bence

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
Teşekkürler dikkate alacağım.. Desire C 'nin şimdiki fiyatı nedir? Sıfır ? veya 2.el?

Fearlees

Doçent
Reaksiyon puanı
1
bırak onları arkadaşım ben gio kullanıcısıyım ve ace le gio arasında pekde bir fark yok ace verilen paraya deymez,motorola atrix al nerdeyse ace le aynı fiyat git bi incele özelliklerini hatta telefonu bulabilirsen iyice incele senide anlıyorum şuan belki motorola pek tanıdık bi marka gelmeyebilir onun için aklına yatmayabilir samsung bilinir diye illahada telefonları iyi olcak diye,illahada samsung alacaksın diye birşey yok,git bi araştır ondan sonra karar ver hadi kolay gelsin...

godofnight

Asistan
Reaksiyon puanı
1
teşekkürler.. Fakat motorola atrix sanırım heryerde yokmus.bende ace dusunuyorum bakalım..