Galaxy A5 2016 Bu cihaza özel bir işletim sistemi önceden yüklendiğinden My KNOX yüklenemez UYARISI

Bu konuyu okuyanlar

furkanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Selamlar. Bugün İstanbul Bilişim'den sipariş ettiğim Samsung A510F Galaxy A5 16 GB Gold cep telefonu geldi. Cihaza Samsung'un My KNOX uygulamasını indirdim fakat açtığımda şu uyarı çıkıyor:

Bu cihaza özel bir işletim sistemi önceden yüklendiğinden My KNOX yüklenemez.

Ürün rootlu ya da kayıt dışı olamaz çünkü *Bu ürün Samsung Türkiye Yetkili Servisleri Tarafından 2 Yıl Garantilidir. Şeklinde sayfalarında açıklama var. Samsung A510F Galaxy A5 16 GB Gold Cep Telefonu

imei'yi sorgulattım:
Durum IMEI NUMARASI KAYITLI
Kaynak İthalat yoluyla kaydedilen IMEI
Üretici: Samsung Korea Pazar Adı: Galaxy A5 2016 SM-A510F Model Bilgileri: Galaxy A5 2016 SM-A510F

Telefon sıfır duruyor. Kutusunda ve jelatinli. Gayet stabil çalışıyor.

Şüphelerim var sizce neden olabilir??? Çözümü nedir?

pinterest

Müdavim
Reaksiyon puanı
157
İthalat garantili Z2 lerde bootloader kilidi açık ve bazı uygulamaların ithalatçı tarafından silinmesi için yapıldığını hatırlıyorum.

Acaba sizin durum da bunun benzeri olmasın?

CPU-Z ye girip rootlu mu diye kontrol eder misiniz?

Değilse başarısız bir şekilde unroot etmişler de olabilir. Çünkü Knox rootu gördü mü affetmiyor. Sonra da sayaca işliyor

furkanki

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
İthalat garantili Z2 lerde bootloader kilidi açık ve bazı uygulamaların ithalatçı tarafından silinmesi için yapıldığını hatırlıyorum.

Acaba sizin durum da bunun benzeri olmasın?

CPU-Z ye girip rootlu mu diye kontrol eder misiniz?

Değilse başarısız bir şekilde unroot etmişler de olabilir. Çünkü Knox rootu gördü mü affetmiyor. Sonra da sayaca işliyor

Root Access: NO yazıo

MGK

Öğrenci
Reaksiyon puanı
0
Aynı sorun bende de var. Çözebildiniz mi?