Galatasaraylılar Saraçoğlu'nu gezdi

Bu konuyu okuyanlar

mahmuteser

Doçent
Galatasaraylı yetkililer Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı'nı gezdi

Fenerbahçe Kulübü’nün internet sitesinden yapılan açıklamada, Galatasaray Kulübü Stat ve Dış İlişkilerden Sorumlu Genel Sekreter Yardımcısı Yeşim Toroslu ile Mali İşler Müdürü İlker Aktaş’ın, Fenerbahçe Kulübü İdari İşler Koordinatörü Serkan Acar, Mali İşler Koordinatörü Abdulkadir Kuşin ve Dış İlişkiler Müdürü Turgut Acar ile statta bir araya gelerek tesisleri gezdiği bildirildi.

Galatasaray’ın Seyrantepe’ye yaptıracağı stadyum için fikir edinmek amacıyla yapıldığı belirtilen ziyarette, sarı-kırmızılı yetkililerin, müze, kombine kart merkezi, otopark, localar, FBTV, Fenerbahçe Dergisi, saha, soyunma odaları ve tribünleri gezdiği ifade edildi.

Açıklamada ayrıca Yeşim Toroslu’nun, "Biz profesyonel çalışanlar olarak Fenerbahçeli yöneticilerle çok iyi ilişkilere sahibiz. Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu ile hepimiz övünüyoruz. Bildiğiniz gibi biz de Seyrantepe’ye böyle bir stat yapmak istiyoruz. Bu stadyumun son halini görmek istedik. Sonuçta hepimiz Türk futboluna hizmet ediyoruz. Çok güzel bir stat. Yurt dışında da böyle statlar var. Tüm birimlerin stadyum içinde entegre olması da çok güzel" şeklindeki sözlerine de yer verildi.

2007-06-21_stat1.jpg

2007-06-21_stat3.jpg

2007-06-21_stat4.jpg

2007-06-21_stat6.jpg


http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=53616
 

Link

Profesör
Emektar
Herkes tarafından örnek alınan , avrupanın sayılı stadlarından birine sahip olmak tüm Fenerbahçe'lileri fazlasıyla gururlandırıyordur şüphesiz.
 

SDN Son Haberler

Son mesajlar

Üst