Galatasaray'ın teknik direktörlük koltuğuna ilk talip

mazruf

Guru
Onursal Üye
Galatasaray'da teknik direktör adayları arasında gösterilen Hikmet Karaman, özel açıklamalarda bulundu.Galatasaray'da Cesare Prandelli'nin görevinden ayrılma ihtimali durumunda teknik direktör adayları arasında gösterilen Hikmet Karaman, Radyospor'a özel açıklamalarda bulundu.

Karaman, göreve hazır olduğunu belirtirken, "Ekibimle birlikte bu görevi çoktandır hak ettiğimi düşünüyorum. Galatasaray'da başarı maç kazanmak değildir. Başarı hedefe gitmek ve kupa kaldırmaktır. Biz bu düşünceyi içselleştirmiş bir ekip olarak bu görevi hak ettiğimizi düşünüyorum. Anca olur olmaz bir şey diyemem. Bu tamamen Galatasaray yönetimine bağlıdır. Bizim bu konuda beyan da bulunmamız nazik olmaz. Nezaket bu konularda yorum yapmamaktır" ifadelerini kullandı.

Tecrübeli teknik adam, Roberto Mancini'nin ayrılığı sonrasında da Galatasaray'ın gündemine gelmiş ve eski başkan Ünal Aysal ile görüşmelerde bulunmuştu.

SPORX
 

scorpion

Rektör
Yasaklı
Hikmet karaman ile olmaz bu is. Ya lucescu gelsin ya da fatih hocayi cagirsinlar.

Cocuk oyuncagi degil büyük takim yönetmek.
 

yeni_raki

Asistan
Şike tapelerinde adı geçen bir adam gelmesin, ne Ersun Yanal nede Hikmet Karaman yakında Fenerbahçe koltuğu boşalır oraya gitsinler
 
Hikmet karaman ile olmaz bu is. Ya lucescu gelsin ya da fatih hocayi cagirsinlar.

Cocuk oyuncagi degil büyük takim yönetmek.

takımın bu hallere düşmesinin asıl sebebi fatih terim zaten fatihterimin 2. dönemini hatırlayın şampiyon olmuş şampiyonlar liginde çeyrek final oynamış real madrid ten 2-0 dan 3-2 maçı çevirmiş takımın başına geldi tam 45 transfer yaptırdı takıma ve lig te 6. oldu
 

scorpion

Rektör
Yasaklı
Fatih hoca ile takim en azindan bir seyler yapiyordu. En cok basariyi fatih terim ile elde etmis bir takim Galatasaray.

Takimi ondan daha iyi yönetecek bir kisi varsa o da lucescu'dan baskasi olamaz.

Elin italyanini zengin ediyoruz anca.
 
Üst