Galatasaray'ın Müthiş 2009 Planı

Bu konuyu okuyanlar

Rapchy

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
120
19424.jpg

2009'da bitmesi hedeflenen yeni statta taraftarlarına süper bir yıldız izlettirmeye kararlı olan yönetim, müthiş bir plan yaptı.
Fanatik gazetesinin haberine göre, Ekim 2009'da bitmesi hedeflenen yeni statta taraftarlarına süper bir yıldız izlettirmeye kararlı olan Sarı-Kırmızılı yönetim, Bayern Münih'de oynayan Hamit Altıntop'u gözüne kestirdi, Başkan Adnan Polat talimatı verdi: Bu transferde hiçbir fedakarlıktan kaçınılmayacak.

‘Öylesine’ uğramamış!
Galatasaray'da Hamit Altıntop bombası... Beşiktaş derbisini izlemek için Ali Sami Yen Stadı’na gelen milli futbolcunun, İstanbul’a ‘öylesine’ uğramadığı, yöneticilerin daveti üzerine tribünde yer aldığı ortaya çıktı. Futbol Şube Sorumluları Haldun Üstünel ve Murat Yalçındağ ile birlikte yemek yiyen yıldız oyuncu hakkında çıkan transfer söylentilerini ilk etapta yalanlayan Sarı-Kırmızılı idarecilerin, perde arkasında Hamit’le pazarlık masasına oturduğu belirlendi.

Teklif sezon sonunda
Başkan Adnan Polat’ın da talimatıyla, Hamit’e, “Biz sana Aslantepe’de Galatasaray forması giydirmek için tüm imkanlarımızı seferber edeceğiz” diyen yöneticilere, gurbetçi oyuncunun cevabı aynen şöyle oldu: “Ben zaten Galatasaraylıyım. Galatasaray forması giymekten büyük mutluluk duyarım.” Aslantepe’nin inşaatının 29 Ekim 2009’da bitmesi hedefleniyor. Bayern Münih’le Mayıs 2010’a kadar kontratı olan Hamit için Alman kulübüne ilk resmi teklif ise sezon sonunda yapılacak.

hta1905

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
Hamit'e Galatasaray forması yakışır.Tribünde görünce ben de transfer için girişim başlattığımızı düşünmeye başlamıştım.Adnan Polat şampiyonlar ligi şampiyonluğu için şimdiden çalışmalara başlamış anlaşılan.Baros'un yanına kalite bir forvet aldık mı,hayallerimiz gerçeğe dönüşebilir.Hayırlı olsun.

doesluck

Müdavim
Reaksiyon puanı
1
fanatik salla.. açmayın fanatiğin konularını ya .s daha sağlam kaynaklar var.

Son mesajlar