Galatasaray'ın ligdeki yenilmezlik serisi 9’a çıktı

Bu konuyu okuyanlar

Mustafa Deliktaş

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
2,239
Galatasaray, Akhisarspor’u mağlup etmesiyle Süper Lig’deki yenilmezliğini 9 maça çıkardı. Sarı-kırmızılılar son 9 maçta 6 galibiyet, 3 beraberlik elde etti

67356

Spor Toto Süper Lig’in 23. haftasında sahasında Akhisarspor’u mağlup eden Galatasaray, ligdeki iyi serisini sürdürdü.

Sarı-kırmızılılar bu maçla birlikte Süper Lig’de son 9 maçta rakiplerine 3 puan vermedi. Aslan, geride kalan müsabakalarda 6 kez rakiplerini mağlup ederken, 3 kez de berabere kaldı.

Cimbom bu süreçte Sivasspor, Ankaragücü, Göztepe, Trabzonspor, Kasımpaşa ve Akhisarspor’u mağlup etti, Ç. Rizespor, Başakşehir ve Alanyaspor ile berabere kaldı.

Kaynak

merttaha

Öğrenci
Reaksiyon puanı
8
ne yapıp edip son dakikada skoru almayı başarıyor Galatasaray. Haftaya işin rengi belli olur artık diye düşünüyorum

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Kalecinin yapmış olduğu hata değil gibi duruyor. Acaba ne kadar aldı?

ConfickerBelasi

Müdavim
Reaksiyon puanı
16,116
şike mike yok Galatasaray şampiyon fb kümeye...

BJKolik

Dekan
Reaksiyon puanı
6,757
Lukaç denen kaleci dün maçı sattı. Fırsat kolladı ve hatayı bilerek yaptı. Ne kadar vaat edildi acaba bende merak ediyorum. Gol pozisyonuna iyi bakıldığında anlaşılıyor kasıtlı çıkıp kasıtlı ıska geçerek ve geriye dönüşü kasıtlı yavaş yaparak gol yemeyi sağladı aferin sana kaleci şaşırdık mı tabii ki hayır

Creative

Kör Cerrah
Emektar
Reaksiyon puanı
17,257
Lukaç denen kaleci dün maçı sattı. Fırsat kolladı ve hatayı bilerek yaptı. Ne kadar vaat edildi acaba bende merak ediyorum. Gol pozisyonuna iyi bakıldığında anlaşılıyor kasıtlı çıkıp kasıtlı ıska geçerek ve geriye dönüşü kasıtlı yavaş yaparak gol yemeyi sağladı aferin sana kaleci şaşırdık mı tabii ki hayır
Kalecinin yavaş hareketleri demek ki herkesin görüşünde..