Bu konuyu okuyanlar

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
85e28c5f9bf345e3a42738292c9fcfac.jpg

Jason Denayer, Olympique Lyon'a transfer oluyor...

Geçen sezon Galatasaray'da kiralık olarak forma giyen ve sarı-kırmızılı kulübün transfer listesinde bulunan Jason Denayer, Fransa'nın Olympique Lyon takımına transfer oluyor.

Fransız basını; Belçikalı stoperin Fransa'da olduğunu belirterek, Olympique Lyon Başkanı Jean-Michel Aulas'ın Denayer transferine bugün nokta koyacakları yönündeki açıklamasına yer verdi.

Bonservisi Premier Lig'in son şampiyonu Manchester City'de bulunan ve İngiliz ekibinin yaz kampında yer alan Jason Denayer, geçen sezon Galatasaray formasıyla 22 maçta forma giymişti.

23 yaşındaki oyuncu, 2015-2016 sezonunda da kiralık olarak Galatasaray'da oynamıştı.

Kaynak: NTVSpor

mttzn

Doçent
Reaksiyon puanı
459
Aylardır Ruben Diaz ismi geçiyordu anlamamışlar. Açıkçası alabileceklerini düşünmüyordum zaten. Bizim maçta Ruben Diaz'ı izlemeye gelip Eljif Elmas'a olumlu rapor vermişler diye haber çıktı ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. Denayer için Lyon Galatasaray'dan daha iyi bir gelişim olacaktır özellikle bonservisiyle transfer yapması geleceğini netleştirmek açısından da faydalı olabilir.

bilicimustafa12

Müdavim
Reaksiyon puanı
626
Fenerbahçe Eljif'i satmaz kolay kolay.
Aylardır Ruben Diaz ismi geçiyordu anlamamışlar. Açıkçası alabileceklerini düşünmüyordum zaten. Bizim maçta Ruben Diaz'ı izlemeye gelip Eljif Elmas'a olumlu rapor vermişler diye haber çıktı ama ne kadar doğrudur bilemiyorum. Denayer için Lyon Galatasaray'dan daha iyi bir gelişim olacaktır özellikle bonservisiyle transfer yapması geleceğini netleştirmek açısından da faydalı olabilir.

deter1

Öğrenci
Reaksiyon puanı
6
Çok istediğimiz bir oyuncuydu. Bir kere adam genç yetenek. Zamanında onun yüzünden az gol yemedik ama insanlar hata yaparak öğrenir bazı şeyleri. Güzel oyuncuydu İnşallah kariyerinde güzel noktalara gelir. Kim bilir belki bir gün yolu yine Galatasaray'da kesişir.