Galatasarayda Bu Durumun Sorumlusu Kim?

GS de kötü gidişadın sorumlusu kim?

• Kullanılan toplam oy
    107

Bu konuyu okuyanlar

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
iddia ediyorum o saydığın takımların hepsinin merkez orta sahası bizden iyi.
maçı tekrar izleme imkanın olursa veya önümüzdeki maçlarda orta sahanın top rakipteyken yaptıklarını izle. tam komedi.
bu orta sahayla 4-4-2 mi oynayacaksın. bu 2 merkez orta sahayla yol geçen hanı olur orta sahamız.

şu videoda mustafa sarpın 0:07 den itibaren yaptığı savunmaya bakarmısın. gözleriyle adamı durdurmaya çalışıyor :D

MegaWolt

Müdavim
Reaksiyon puanı
42
Güzel laf salatası yapıyorsun da soruma cevap yok. Oynadığımız takımların kadroları bizden daha mı iyi ki kadro bahanesinin arkasına sığınılıyor? Şu rezillikleri bir Türk teknik direktör yaşatsa kellesi çoktan gitmişti. Felsefe oturtacakmış, iyi biz 2 sene daha bekleriz işimiz yok Rijkaard felsefe oturtacak diye.

Doğru söylüyorsun, felsefe yapılacak yer değil bu takım.
Adamda ruh yok ruh.! Oyuncuları hareketlendirecek, takımı ateşleyecek birisi değil. ruh veremiyor takıma. Geçen sezon bu ligi tanıdın işte bu sezon daha beter hatalar yapılır mı yaaa bu kadarda olmaz.

Bu takımdan gidecekler aynen şunlar;

rijkaard, adnanlar, arda, sarp, balta, servet, aykut, barış, pino...bunların acilen gitmesi lazım.
Aykut denen adamın kalitesini herkes gördü hoca görmedi.!
Balta, barış, sarp, servet bunlara futbolcu demek bile futbola hakaret.!
Pino denen çürük elmayı alan, Keita'yı satan, eylül gelmiş transfer yapamayan zihniyetin de acilen gitmesi lazım, insanda biraz gurur, şeref olur böyle yapmaz.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
150 milyon kere gerekse yine yazacağım. Artık kaçıncı kez yazdığımı bilmediğim için, koyu ve büyük yazayım dedim bu sefer. Rijkaard'ın alnında "4-3-3 total futbol oynatır" yazıyor varsayın. Etiketi bu, kullanım kılavuzu bu. Gelirken kılavuzuna ve etkiketini kabullenmiş olursun bir adamın. Adamın işi takıma göre sistem kurmak değil, bu adamın işi gelirken de belli ve sabit şekilde total 4-3-3 oynatmak, sadece o. Adamın tüm işi bu. Adamı getirdiysen bunun için getirdin zaten. Adama dünya karması da versen öyle oynatır, eline bilyeleri de versen öyle dizer. Çamaşır makinesine, "ya çamaşır bulamadık, sen bulaşık yıka" diyemezsiniz. Rijkaard'a da 4-3-3'lük kadro kuramadık, al sen 4-4-2 dene diyemezsiniz. Nasıl bulaşıkları çamaşır makinesine atınca çatır çutur dağılır, kırılırlarsa Rijkaard'ın da eline 4-4-2 kadrosu verilmez. O bildiği, temsil ettiği futbol felsefesini oynatır, bu değişmez bir kuraldır. Rijkaard'ı alıyorsanız bunu kabul ettiniz demektir. 1000 tane maç oynayıp bininde de rezil oyunla 10-0 yenilse bu adam başka birşey oynatmaz. Adamı alırken bu şartlarla gelir zaten. Bir nevi "alnıma silah dayasanız başka şey oynatmam" demiş gibi varsayın ve gelirken bunu bilerek getirirsin bu adamı. Rijkaard'a sistem değiştirsin demek sadece Fransız yemeklerinde usta dünyaca ünlü aşçıyı mutfağa şef yapıp, o yemeklere uygun malzeme almayıp sonra "ya sen Çin yemekleri yap" demeye benzer. Eve demirci çağırıp, "elimizde tahta var, ahşap mobilya yap" demeye benzer. Rijkaard'ın Arda'yı kaleye koyup, Aykut'u forvet oynatmasını istemek, sistemi değiştirmesini istemekten kat kat, çok daha fazla mantıklıdır.

güzel bir alıntı :)

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Orta sahası bizden iyi mi :D Tamam Ayhan, Barış, Mustafa ve Cana bizim için yetersiz oyuncular olabilir ama diğer takımlarda kim var hepsinde Xavi mi oynuyor? Sivas'ta Cihan Yılmaz, yine bugün Hüseyin gibi düz oyuncular. Bunlar mı bizimkilerden iyi.

Cidden daha fazla tartışmıyorum artık, Rijkaard hariç herkes suçlu zaten size göre. Yıllık 4 milyon eurosunu da alıyor zaten. Adamın umrunda bile değil bizim ne halde olduğumuz.

emrebilge

Asistan
Reaksiyon puanı
0
Bu takımın kalesi, sol bek, orta sahası ve baros a bir yedek geçen seneden beri eksikti hep eksik yönetim putursuzca oyuncu alıp sattı şu yeni stadımıza çıkacağımız zaman yazıklar olsun.

Handikap

Müdavim
Reaksiyon puanı
90
Sorumlu mu kim?

Yönetim...

2 milyona sakat oyuncularla, gidenlerin yerini doldurmaya çalışanlar...

desperado64

Müdavim
Reaksiyon puanı
104
direk yönetim :) bu sene rijkaard'ın suçu yok :) o geçen sene idi :) bu sene ADNA SEZGİN ben şampiyon yaptım diyebilmek için böyle oyuncular seçti :)