Galatasarayda Bu Durumun Sorumlusu Kim?

GS de kötü gidişadın sorumlusu kim?

• Kullanılan toplam oy
    107

Bu konuyu okuyanlar

acabuco4

Müdavim
Reaksiyon puanı
23
Galatasarayda maalesef sorun çok. Teknik heyet sorun, sağlık heyeti sorun (2 yıl aradan sonra nihayet değiştirildi), transfer politikası sorun. Elanoyu göndermeye çalış, sonra da elanonun yerine aynı özelliklerde oyuncu almaya çalış. 5 senedir doğru düzgün bir kaleci alınmıyor. Keita gibi müthiş bir oyuncu gönderilip yerine Pino gibi istikrarsız ve sürekli sakatlanan oyuncu alınıyor. Haldun Üstünel gönderiliyor. E daha ne sorun olsun?

teknik heyetteki sorun nedir ?
transferde keitayı satarak hata yaptık , ve yanlış 2 transfer yaptık , elanoyu hiç satma girişiminde bulunmadan , keitayı elimizde tutarak ,bir flaş forvet transferi yapsak takım tamamdı şuan .
Kaleci olarak bir türk kalecisi olsa ve uzun seneler o korusa kanaatindeyim , aykut zamanla as kaleci olarak tecrübe kazanır
Haldun Üstünel konusunun tam olarak neden olduğunu bilmiyoruz , ilk istifa falan etti , neden etti acaba ?

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
kimse birşey demesin
kadro buysa rijkaard lükstür

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
kimse birşey demesin

Varmı daha ötesi yaw!!!!!!

Edit: 28 yaşındaki orta saha oyuncusuyla seneliği 2 milyon eurodan 4 senelik anlaşma sağlayan Cim-Bom, Wolfsburg’un 12 milyon euroluk talebine karşılık dün Alman ekibine 5 milyon euro önerdi.

12 milyonluk adama 5 milyon teklif ediyor adnan sezgin :)

komoon

Müdavim
Reaksiyon puanı
8
Hemen daha bir yenilgide bir sorumlu aramamak lazım.
-Yönetim sorumludur teknik heyeti getirir.
-Teknik heyet sorumludur oyuncu alımını sonrasında değişikliğini yanlış yapar.
-Oyuncu sorumludur bencil,beceriksiz olur.
yani zincirleme bir halkadır :) Sorumlu aranmamalı destek olunmalıdır takıma.

yani bence aşağıdan yukarıya doğrudur bunun oranıda...

Arkadaşlar daha erken.
Gelmeyin hemen galyana.
:clap:
Daha ilk maç bu.Konuşmak için erken.
biz GALATASARAY taraftarıyız. bi yenilgi hiçbir şeyi değiştirmez. böyle şeyleri 6. - 7. haftalarda konuşmak gerekiyor. henüz çok erken.

ayrıca bana göre bu yenilgi çok iyi oldu. iki adnanın ne kadar yanlış yaptıklarını görmeleri için. lig başlamış hala takımın 2-3 eksiği var.
Geçen seneden çok kötü kadromuz var. İlk maç olsada her şey ortada şampiyonluk bu kadro ile imkansız. Yeni stadımızda rezil oluruz. maç izlemek bu sene bize haram olacak.

Galatasarayda hiç bir sorun yok , sadece takım oturmadı daha , alışsınlar görüceksiniz süper olucak , forvete bir transfer şart , sonra herşey düzelicek , baros un yanına sağlam biri lazım

Gs nin tek hatası keitayı satmaktı , çok hata yaptık o konuda .

bir tek keita konusunda katılmıyorum. bazı durumlarda etik ağır basar.

Bir maçla yaygara yapmaının alemi yok. allah aşkına kim 34 de 34 yapacak ? geçen seneki takımdan çok kötü diyorlar. kim var farklı olan ? keita ve topal .. topal kaç maç oynadı ? keita iyiydi ama onun durumu farklı ...
illaki suçlu aranacaksa %80 futbolculardır. futbol oyunun da herşey futbolcuların elindedir bunu kabullenin artık... Türk futbolunun , futbolcusunun sorunu aklını kullanmaması kendini geliştiremesi . ne zaman nasıl oyanaycağını bilmemesi...

daha ligin başı aceleye gerek yok. bir ortasahaya hucuma dönük adam transferi ve takımın form tutması işleri düzeltir.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Daha erken yahu :) k.çı kırık bir ukrayna takımına nerdeyse yeniliyorduk. Ama daha erken ilk maçlarda olur böyle şeyler değilmi?

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Daha erken yahu :) k.çı kırık bir ukrayna takımına nerdeyse yeniliyorduk. Ama daha erken ilk maçlarda olur böyle şeyler değilmi?
Tabii canım henüz erken :D İnşallah hafta sonu Bursa bize okkalı bir yumruk atar da şu Rijkaard belasından kurtuluruz.

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Ben Rijkaard demiştim ama bu maçtan sonra gördüm ki tüm takım (Baros ve Kewell hariç), yönetim ve teknik heyetin alayı suçlu :mad:

Takım niye suçlu: Adam gibi oynamıyorlar. His yok duygu yok. 9 tane balkabağı vardı sahada.

Yönetim niye suçu: Adam gibi transfer yapmadılar. Keita' yı sat git yerine pinokyo mudur nedir onu al. Yok lorik midir nedir onu al.

Teknik Heyet niye suçlu: Kaç maç oldu hala şu takımı adam akıllı disiplinli hale getiremediler

Biraz fevri oldu ama doğru ne ise o arkadaş.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Ben Rijkaard demiştim ama bu maçtan sonra gördüm ki tüm takım (Baros ve Kewell hariç), yönetim ve teknik heyetin alayı suçlu :mad:

Takım niye suçlu: Adam gibi oynamıyorlar. His yok duygu yok. 9 tane balkabağı vardı sahada.

Yönetim niye suçu: Adam gibi transfer yapmadılar. Keita' yı sat git yerine pinokyo mudur nedir onu al. Yok lorik midir nedir onu al.

Teknik Heyet niye suçlu: Kaç maç oldu hala şu takımı adam akıllı disiplinli hale getiremediler

Biraz fevri oldu ama doğru ne ise o arkadaş.
Hocam tamam yönetim de suçlu ama Rijkaard bu olayların baş sorumlusu. Adam Barcelana'yla da oynasa, Fenerle de veyahut şu köy takımlarına karşı da aynı oyun. 4-3-3 denen ve bu ortasaha ile sittin sene oynayamayacağımız oyunu oynamaya çalışıyor. Ya insan bir karşı takıma göre oyun anlayışını değiştirir, çift forvete döner, kalede Ufuk'u dener. Emre'yi orta sahaya monte etmeye çalışır. Ne bileyim bir atraksiyon yapar en azından. Batdal'ı da bitirdi bu maçta. Çocuk neredeyse ağlayacaktı çıkarken. Bir de bu adam senelik 4 milyon euro alıyor. Bu takım illa batacaksa da Bülent Korkmaz'ın, Abdullah Avcı'nın, Fatih Terim'in elinde batsın. Buraya sırf para yüzünden gelen ve GS zerre umrunda olmayan insanların elinde değil.

TazzzY

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
275
kimse birşey demesin

Katılıyorum bu yönetim daha fazla bu takımı yönetemez Adnanlarda Kabiliyet yok!

Tranfer yok Para yok Keita satıldı o satıldı bu satıldı Alınan hiç birşey yok geçen seneden daha kötü bi kadro Rijkaard ne yapsın Adama ne verdinde ne istiyorsun.

alycann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Saçma sapan adam transfer ettiler. Ali Turan'mış,Serdar Özkanmış yok Canaymış adamlar bize fark attı yaw. Bu sene Bize alayı koyar. Çok umutsuzum walla :S

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
cana yı saçma transferlere eklemeyin :wink:

alycann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Bence Ayhan Cana'nın yapacağı işi fazlasıyla yapıyor.Onun yerine daha iyi bir adam alınabilrdi.

Suicide Veil

Müdavim
Reaksiyon puanı
4
En saçması da Aykut'un her maç ilk 11'de sahaya çıkması sanki bu adam yıllardır bu takımda değil, potansiyeli bilinmiyor. Yahu adamın zaten bi amacı olsa yıllardır beklemez kulübede basar giderdi böyle vasıfsız adamların ne işi var gs'de anlamıyorum...

Kötü gidişatın sebebi %90 yönetim, %10 da olsa olsa elindeki kadroyu bazen saçma sapan kullanan Rijkaard olabilir...

alycann

Öğrenci
Reaksiyon puanı
1
Sağ kanat sol kanat yok orta saha desen Arda'ya kalmış. Bence acil 2 değil daha fazla oyuncu alınması lazım.İlla yabancı olacak diye bişey de yok.Türk alın yeterki işe yarasın.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
cana'nın kaç maçını izlediniz
2-3 maça göre adam değerlendirmeye bayılır benim taraftarım
2-3 sonra cana cana diye bağırırsınız ama

onursevim

Müdavim
Reaksiyon puanı
62
İki üç maçta kötü oynadı diye , Yok ünlü bi sevgilisi oldu sinema kapattı diye Arda'yı yere vuran taraftar bizimki değilmi.
Cana'yıda beğenmez hemen 3 maçta.
Sanki süpermen bu anında fayda sağlıcak.

ahky

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Saçma olanın en başındaki Elano'nun oynatılmaması,artık şu transfer mevzusu kapansada herkes işini yapsa.

yesil116

Doçent
Reaksiyon puanı
13
Allah allah çok tuhaf bir durum...

En iyisi hemen yatıp uyumak yoksa sinirden yine başım ağrıyacak...

Birde daha erken diyorlar, yok ilk maçlarmış..

redoano

Asistan
Reaksiyon puanı
4
Sorun yok hala değil mi? Bursa macında oynanan nasıl bir futboldur kardeşim. Ali Turan 4 top kaptırdı ikisi gol oluyordu nerdeyse. savunma zaten allaha emanet. transfer diyoruz adnan beyler uyuyor. orta sahada arda yalnız diyoruz 4 transfer yapacağız diyorlar. Sezon bittikten sonra mı yapılacak 4 transfer. Şebek ettiniz koca takımı Adnanlar.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
bugün daha iyi anladım
tek kelimeyle yönetim.
orta saha kapasitesi yettiği kadar oynadı
bu kadar

yaratıcılığı olan adamımız yok. oyunda bukadar oluyor

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
Daha erken, aceleye mahal yok diyen Rijkaard savunucuları görmüşlerdir inşallah koca Galatasaray'ın hangi beceriksizlerin elinde olduğunu. Yönetimden önce bu kazma teknik ekibin gitmesi lazım. 70 dk öyle mal mal baktılar maça.

TuningMert

Müdavim
Reaksiyon puanı
84
Objektif bakıyorum, öncelikle Galatasaray bu sene çok formsuz. Futbolcular ciddiyetsiz. Riijkard söz geçiremiyormu acaba ? Oyum "Futbolcular" seçeneğine.

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
teknik adam müdahalesini sadece oyuncu değişikliği zannedenler futboldan anladığını söylemesin :)

Mai Nai

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
157
Takımda bir sorun varsa öncelikli bakılması gereken yer yönetimdir.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
teknik adam müdahalesini sadece oyuncu değişikliği zannedenler futboldan anladığını söylemesin :)
Ben futboldan anlamıyor olabilirim ama sizin gibi sırf yabancı diye beş para etmez bir herifi tanrı gibi görmüyorum. Yok kadro zayıfmış da Rijkaard efendi oynatamamışmış. Ya bir gidin Allah aşkına şu Sivas, Bursa, Karpaty'nin kıçı kırık kadroları mı bizden iyi :hammer:

eray045

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
250
Ben futboldan anlamıyor olabilirim ama sizin gibi sırf yabancı diye beş para etmez bir herifi tanrı gibi görmüyorum. Yok kadro zayıfmış da Rijkaard efendi oynatamamışmış. Ya bir gidin Allah aşkına şu Sivas, Bursa, Karpaty'nin kıçı kırık kadroları mı bizden iyi :hammer:

adamın bi felsefesi var. onu oturtmaya çalışıyor.
sen bu adamı günü kurtarsın diye getirmedin takımın başına. Takıma sistem oturtsun devrim yapsın diye getirdin. ve kim bilir adama ne sözler verildi.
1 tane bile istediği adam alınmadı takıma.

bugünkü tablo çok açık
bu takım en iyi bu şekilde oynar. Galatasaraylı oyuncuları sırf top bizdeyken değil top rakipteyken tek tek izleyin ozaman komediyi görün.

Rijkaarda uygun oyuncu vermeyeceksen , adamı takımın başınaya getirmeye gerek yok. elindeki adamların yeteneğiyle takım anca bugünkü kadar oynar.

günümüz futbolda şunu unutmayın , orta sahan yoksa takımında yoktur..

SwateR

Müdavim
Reaksiyon puanı
662
Bu Adnan Polat' ın istifa edeceği filan yok. İlla ki küme düşüttürecek bu takımı.

y_ates

Müdavim
Reaksiyon puanı
65
adamın bi felsefesi var. onu oturtmaya çalışıyor.
sen bu adamı günü kurtarsın diye getirmedin takımın başına. Takıma sistem oturtsun devrim yapsın diye getirdin. ve kim bilir adama ne sözler verildi.
1 tane bile istediği adam alınmadı takıma.

bugünkü tablo çok açık
bu takım en iyi bu şekilde oynar. Galatasaraylı oyuncuları sırf top bizdeyken değil top rakipteyken tek tek izleyin ozaman komediyi görün.

Rijkaarda uygun oyuncu vermeyeceksen , adamı takımın başınaya getirmeye gerek yok. elindeki adamların yeteneğiyle takım anca bugünkü kadar oynar.

günümüz futbolda şunu unutmayın , orta sahan yoksa takımında yoktur..
Güzel laf salatası yapıyorsun da soruma cevap yok. Oynadığımız takımların kadroları bizden daha mı iyi ki kadro bahanesinin arkasına sığınılıyor? Şu rezillikleri bir Türk teknik direktör yaşatsa kellesi çoktan gitmişti. Felsefe oturtacakmış, iyi biz 2 sene daha bekleriz işimiz yok Rijkaard felsefe oturtacak diye.