Galatasaray, Prandelli ile yollarını ayırdı!

Bu konuyu okuyanlar

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray Yönetim Kurulu, peş peşe gelen Trabzonspor ve Anderlecht yenilgileri sonrası teknik direktör Cesare Prandelli ile yolları ayırma kararı aldı. Karar bu akşam açıklanacak.

fft81_mf2716379.Jpeg

Galatasaray'da Cesare Prandelli dönemi sona eriyor...

3-0'lık Trabzonspor yenilgisinin ardından Anderlecht'e karşı da kötü bir futbolla sahadan mağlup ayrılarak Şampiyonlar Ligine veda eden Galatasaray'da yönetim kurulu, İtalyan teknik adamın biletini kesti.

2-0 kaybedilen Anderlecht maçı sonrası olağanüstü toplanan sarı kırmızılı yönetim, Prandelli ile yolları ayırma kararı aldı.

Bu kararın, Galatasaray kafilesi yurda döndükten sonra yönetim tarafından resmen açıklanacağı belirtildi.

Cesare Prandelli'nin yerine kimin getirileceği ise birkaç gün içinde belli olacak.

mazruf

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
1,117
Galatasaray Yönetim Kurulu, teknik direktör Cesare Prandelli ile yollarını ayırma kararı aldı. DHA

- - - Mesaj Güncellendi - - -

İtalyan hoca, Gaziantepspor maçında takımın başında olmayacak. Sarı-kırmızıların başında Antep maçına kaleci antrenörü Claudio Taffarel çıkacak. NTV Spor

malatya

Müdavim
Reaksiyon puanı
6
gözümüz aydın keşke burak yılmaz ile selçuk inanıda götürseydi yanında bi hayır işleseydi.

|Ⓢєччαh|

Müdavim
Reaksiyon puanı
10,323
Allahın hakkı 3 demişler, bence Gs yine bir italyan getirmeli, deneme yanılma yoluyla en doğru olanını bulacaklardır eminim. :)

_taha

Müdavim
Reaksiyon puanı
17
Yeter artık adam gibi birini getirsinler bu yılda boşşşşş.