Galatasaray, korkudan sitesindeki kanıtları sildi.

Bu konuyu okuyanlar

Reaksiyon puanı
8,024
Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Metin Sipahioğlu bugün yaptığı açıklamada kanıtlarını bizzat Galatasarayın sitesinden aldığını, isteyenlerin GS sitesine girip bakabileceğini söyledi. Ancak GS'li yetkililer bu açıklamanın hemen ardından tüm kanıtları sitesinden sildi. Silinen dosyalarda 1939 yılında ilk Türkiye şampiyonluğunu kazandık diyor.

GS yönetiminin 59 öncesinin sayılmama istemesinin nedeni sadece "1" şampiyonlukları olmasından ve ezeli rakibinin şampiyonlukta büyük fark atacağı korkusundan olduğu aşikardır. Sırf rakiplerinden olan korkusundan geçmişteki tüm efsanelerini yok sayan bir kulüpten de bu beklenirdi. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

1617281462475.png

Erenist2020

Dekan
Reaksiyon puanı
7,299
Fenerbahçe yönetim kurulu üyesi Metin Sipahioğlu bugün yaptığı açıklamada kanıtlarını bizzat Galatasarayın sitesinden aldığını, isteyenlerin GS sitesine girip bakabileceğini söyledi. Ancak GS'li yetkililer bu açıklamanın hemen ardından tüm kanıtları sitesinden sildi. Silinen dosyalarda 1939 yılında ilk Türkiye şampiyonluğunu kazandık diyor.

GS yönetiminin 59 öncesinin sayılmama istemesinin nedeni sadece "1" şampiyonlukları olmasından ve ezeli rakibinin şampiyonlukta büyük fark atacağı korkusundan olduğu aşikardır. Sırf rakiplerinden olan korkusundan geçmişteki tüm efsanelerini yok sayan bir kulüpten de bu beklenirdi. Sizin düşünceleriniz nelerdir?

Ekli dosyayı görüntüle 145830
Ben bu konuda daha öncede yazdım.Bjk a havadan 2 şampiyonluk veriliyorsa herkese hakkı olan neyse verilmeli.Gs kötü bir zihniyetle yönetiliyor.Hala geçmişle yaşayan hala küçük hesaplar yapan insanlar var.Şampiyonluklar verilsin Fb geçsin ne olucak? dünyanın sonu mu? 1996 da Fb 3 şampiyonluk öndeydi Gs 4 yıl şampiyon oldu geçti.Yine geçebilir oldu ki geçmedi Gs şampiyonluğu Fb den az diye büyük kulüp olmuyor mu? insanları futboldan soğutan bu saçma zihniyete çok kızgınım.

Reaksiyon puanı
8,024
hahaha, galatasarayı nasıl kötüleriz.
bu kadar düşünmenize bile gerek yoktu
Aynen işimiz gücümüz yok kötüleme derdindeyiz. Objektif olarak bakın bi sizde hak verin şu gerçeği yansıtmayan şeylerle sizi kandıran başkanınıza inanmayın.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Kusura bakmayın ama baktınız alamıyorsunuz şampiyonluk çıktınız çatı katına şampiyonluk için çare arıyorsunuz. Mesut Özil'i konuşurken biz daha Falcao'yu oynatamıyoruz ama yine de şampiyon oluyoruz neden ?

Reaksiyon puanı
8,024
Kusura bakmayın ama baktınız alamıyorsunuz şampiyonluk çıktınız çatı katına şampiyonluk için çare arıyorsunuz. Mesut Özil'i konuşurken biz daha Falcao'yu oynatamıyoruz ama yine de şampiyon oluyoruz neden ?
Alamıyor muyuz? TFF Yönetim kurulu onayladı ve Tahkim Kuruluna gönderdi. Sayemizde 1 tane şampiyonluk kazanacaksınız halen daha bağırınıyosunuz ?

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Alamıyor muyuz? TFF Yönetim kurulu onayladı ve Tahkim Kuruluna gönderdi. Sayemizde 1 tane şampiyonluk kazanacaksınız halen daha bağırınıyosunuz ?
Çok komiksiniz ya dimi siz getirin Mesut Özilleri biz getirelim Falcao'yu ikiside iş yapamıyor. ŞL'ye gidin en az 5 yemezseniz hiç bir şey bilmiyorum.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bakın o zaman bu efsane Van Gogh tablosuna.

bruhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh.PNG

Reaksiyon puanı
8,024
Kavga çıkmadı ben gerçekleri konuştukça arkadaş ağlıyor onu susturuyorum.

Baskete laf atmış arka arkaya 8. defa EuroLeague Play-Off kaldık , ING Basketbol Liginde zirve yarışındayız gelmiş futboda rezil olunca baskete saldırdı kedicik.

madSlowly

Profesör
Reaksiyon puanı
1,759
Kavga çıkmadı ben gerçekleri konuştukça arkadaş ağlıyor onu susturuyorum.

Baskete laf atmış arka arkaya 8. defa EuroLeague Play-Off kaldık , ING Basketbol Liginde zirve yarışındayız gelmiş futboda rezil olunca baskete saldırdı kedicik.
Siz daha Anadolu Efesi geçemiyorsunuz yeni çıkan takımı ona üzülün.

Reaksiyon puanı
8,024
Bir birimiz ile tartışmadan devam ederseniz sevinirim. Yoksa devamında Uyar butonunu kullanmak zorunda kalacağım.
Mesajları okursanız ben bir şey yapmadım arkadaş utancından kavga çıkartmaya çalışıyor uyarıyı yerinde kullanırsanız iyi olur.
Siz daha Anadolu Efesi geçemiyorsunuz yeni çıkan takımı ona üzülün.
Anadolu Efes 1976'da kuruldu ve FB ile her zaman zirve yarışındaydı bilgisizce bir yorum olmuş. Konuştukça batıyorsunuz.

Malik von Suomi

Dekan
Cezalı
Reaksiyon puanı
6,993
Hala şu takımları nasıl parti gibi tutuyorsunuz bilmiyorum. Önce futbolda FB kavgası falan döndü, sonra basketboldan Anadolu Efes'e taşıdınız. Ağlayacak olan ağlamasın kabullensin. Yoksa daha beter olacak bu ortam. Şu an sanki çok iyi de... Neyse.

Reaksiyon puanı
8,024
Hala şu takımları nasıl parti gibi tutuyorsunuz bilmiyorum. Önce futbolda FB kavgası falan döndü, sonra basketboldan Anadolu Efes'e taşıdınız. Ağlayacak olan ağlamasın kabullensin. Yoksa daha beter olacak bu ortam. Şu an sanki çok iyi de... Neyse.
Gsli arkadaş ağlıyor işte konudan konuya geçiyor

Reaksiyon puanı
8,024
Fenerbahçe Galatasaray'a resmen meydan okudu. GS'li yöneticiler hangi yalan ile reddedecekler çok merak ediyorum tam bir kaos ahahah

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
Fenerbahçe Galatasaray'a resmen meydan okudu. GS'li yöneticiler hangi yalan ile reddedecekler çok merak ediyorum tam bir kaos ahahah

yalanı onlar değil sen söylersin.
fenere çamur atsak, haksız diye linçlersiniz.
işte kaldıramıyorsunuz.

en son dinozor çağında şampiyon oldunuz.

ozciceky

Profesör
Reaksiyon puanı
2,745
Gene boş bir muhabbet. Bu konuyu yazana demiyorum. Bunu gündeme getiren Fenerbahçeye diyorum.
Fenerbahçe sportif olarak çok başarılı olduğu bir zamanda bu başvuruyu yapsa anlarım. Ama Fenerbahçe bu hali ile o şampiyonlukları alsa ve Türkiyenin "tekrardan" en çok şampiyon olmuş takımı olsa 10 seneye kalmaz gene geçilir. Zihniyet değişmeli Fener'de.

Ben Fenerbahçeliyim bu arada....

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
bu arada aşağıdan daha fazla inilmiyor hatırlatayım.

Reaksiyon puanı
8,024
yalanı onlar değil sen söylersin.
fenere çamur atsak, haksız diye linçlersiniz.
işte kaldıramıyorsunuz.

en son dinozor çağında şampiyon oldunuz.
Yahu elimizde kanıt var haklıyız diyoruz ağlıyorsunuz gidin parkta ağlayın bari

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
GS yönetiminin 59 öncesinin sayılmama istemesinin nedeni sadece "1" şampiyonlukları olmasından ve ezeli rakibinin şampiyonlukta büyük fark atacağı korkusundan olduğu aşikardır.
korkan fenerbahçe galatasarayın şampiyonluklarını saymak istemiyor ve sildirmek istiyorlar

Dinazor çağı dediğin 8 sene önce mi?
ona mı takıldın ?
ironi

Reaksiyon puanı
8,024
korkan fenerbahçe galatasarayın şampiyonluklarını saymak istemiyor ve sildirmek istiyorlar

ona mı takıldın ?
ironi
GS'nin şampiyonluğunu kim istemiyormuş? Sayemizde sizde 1 şampiyonluk verilecek. Yemin ederim anlamamak için yemin etmiş

Bella Ciao

Profesör
Reaksiyon puanı
3,193
at yalanı güleyim inanana by namık kemal ama editlenmiş.

GS'nin şampiyonluğunu kim istemiyormuş? Sayemizde sizde 1 şampiyonluk verilecek. Yemin ederim anlamamak için yemin etmiş
1 şampiyonluk bize zarar vermez ama sizin midenize oturur

Son mesajlar