Galatasaray hazırlık maçında bile mağlup: 0-3

Bu konuyu okuyanlar

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Galatasaray Spor Toto Süper Lig'de 21 Kasım Pazar günü deplasmanda Kayserispor ile yapacağı maçın hazırlıklarını bugünkü antrenmanlarla sürdürdü.

hagi_idman4.jpg

Sabahki idmanın ardından akşam saatlerindeki idmanda sarı-kırmızılı takım, Kartalspor ile hazırlık maçı oynadı. Florya Metin Oktay Tesisleri'nde oynanan ve A2 kadrosunda yer alan oyuncuların ağırlıklı olarak süre aldığı antrenman maçında sarı-kırmızılı ekip, Bank Asya 1. Lig takımlarından Kartalspor'a 3-0 mağlup oldu.

Karşılaşmada milli takım kamplarında bulunan Sabri, Servet, Ufuk, Neill, Misimovic, Aydın, Mehmet, Emre ve Emirhan yer almadı.

Yurt dışından dönen Arda, fizyoterapist eşliğinde salon çalışması yaptı. Manisaspor maçında sakatlanan Lorik Cana'nın tedavisine ise devam edildi.

Baros, kondisyoner Fatih Yıldız yönetiminde çalışmalarını sürdürürken, Serdar ve Serkan fizyoterapist eşliğinde çalıştı.

Bu arada bir diğer sakat oyuncu Mustafa'nın tedavisine devam edildi.

Galatasaray, Kayserispor ile yapacağı karşılaşmanın hazırlıklarını, perşembe akşam basına kapalı gerçekleştireceği antrenmanla sürdürecek.

Sporx

mustapha_84

Doçent
Reaksiyon puanı
3
İyi bir hazırlık olmuş bence nasıl olsa bu gidişle seneye aynı ligde olacağız Kartalsporla.İşin güzel tarafı ise artık Galatasarayın maçlarını Trt'den rahat rahat izleyebileceğim.

AliA

Müdavim
Emektar
Reaksiyon puanı
527
Kartal'ın başında bizim Ergün Penbe var. Beraberlik takımı olmuşlar. Sanki gönderecek gibi yönetim O'nu ama futbolcular asla gitmesini istemiyorlar. Geçen televizyonda izledim müthiş seviyorlar Ergün'ü. İnşallah şansı açık olur.

BrknEs

Müdavim
Reaksiyon puanı
166
üzülüyorum bu halimize inş. artık ilerki yılları dusunerek bıseyler planlarlar boyle olmaz

Son mesajlar